Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok évvel ezelőtt megcsaltam...

Sok évvel ezelőtt megcsaltam a feleségem de még mindig ezen lovagol, és kezd már kicsit elegem lenni belőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 éve történt pontosan a dolog. Én tudom, hogy hibáztam, megbántam mindent és nagyon sokat kellett tennem azért, hogy megbocsásson nekem. Meg sem próbáltam volna rendbe hozni a kapcsolatunkat, hogyha nem szeretném. Azóta született 2 gyerekünk, megvan mindenünk, boldogan élünk. Vagyis hát élnénk, ha a feleségem nem hozná fel mindig a történteket. Mostanában nagyon sokat veszekszünk, mert amikor történik valami vagy valahol szó van megcsalásról mindig célozgat, esetleg ki is mondja amit gondol. Elegem van már. Úgy csinál mintha ő sohasem követett volna el hibákat, pedig ő sem olyan ártatlan de erről nem szeretnék beszélni. A gyerekeknek sem tesz jót ez a sok veszekedés, egyből levágják, hogy mi történik. Egyszerűen nem lehet beszélni vele, de más nőkkel sem mert azt hiszi, hogy egy beszélgetéstől már egyből meg akarom dugni az illetőt. Nagyon makacs és féltékeny. Már az is megfordult a fejemben, hogy elhagyom, gyerekkel vagy gyerek nélkül de elmegyek. Csak az sem lenne megoldás. Mit tegyek?

33/F


2013. márc. 15. 22:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
60%
Én megmondtam volna ez első ilyen beszólás után, hogy vagy megbocsátott vagy nem de akkor felejtsük el egymás mert semmi értelme akkor tovább együtt maradnunk.
2013. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
81%
Mi lehet most a gebasz?..Akkor amikor feljönnek ilyen régi emlékek..talán a mostani helyzet emlékezetei rá valamiért. Hogy éltek most?
2013. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Tudtommal normálisan. Nem tudom mi baja van, mostanában még csak más nő közelében sem voltam. Karácsony után kezdte el mondogatni és azóta ezt csinálja.
2013. márc. 15. 23:00
 4/36 anonim ***** válasza:
84%
Kérdez rá, miért jött ez most elő talán válni akar és most úgy állítja be, hogy te legyél a szemét.
2013. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Melyik pontoz le mindenkit?
2013. márc. 15. 23:14
 6/36 anonim ***** válasza:
61%
Lehet fordult a kocka.. Én folyton féltékenységi jelenetet rendezek, holott én csaltam a párom. Szerintem ez ilyen 'legjobb védekezés a támadás' féle.
2013. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
18%
Jobb lenne ha a vesszőparipádon lovagolna, ugye?
2013. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, nem ismerem a feleséged, de valószínű életed végéig ezt fogod hallgatni. Feltéve ha addig együtt lesztek. Mindig is egyfajta ütőkártya lesz neki a múltbéli hibád, de még az is lehet, hogy amint azt itt valaki előbb is mondta, hogy legjobb védekezés a támadás... Ne azt nézze, hogy mit cselekedtél rosszul a múltban, hanem, hogy mit teszel jól a jelenben!
2013. márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van már gyerek és mindenki kiakad, hogy egy kósza numera miatt is otthagynám a párom. Na pont azért, az már senkinek se lenne jó, hogy nem tudnék megbIzni benne, állandóan gyanusItgatnám és felhoznám az esetet. Lehet a nejed is Igy van vele.
2013. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a megcsalás feldolgozása nagyon nehéz.Ezt csak az tudja aki átment ilyesmin.A tüske mindig bentmarad,hiába próbálja az ember elfelejteni, feldolgozni.

10 év már sok idő.Ha ennyi idő alatt se tudott túljutni rajta,valószínű ,nem is fog.

A bizalom elveszett, és a legkisebb gyanú esetén is újra előtörnek az emlékek.

Én tapasztalatból beszélek,nem csak a levegőbe.23 év házasság után történt nálunk a megcsalás.Ennek 2,5 éve.

Én is próbáltam túltenni magam rajta, többé-kevésbé sikerült.De időnként én is felemlegetem,1-1 vita hevében,tudom nem kéne.

Sokkal féltékenyebb,és gyanakvóbb lettem én is azóta.

Próbáld meg kiszedni belőle, miért bántja még mindig,ennyi idő után is.

2013. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!