Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tehetnek minket az utcára...

Tamás 34 kérdése:

Ki tehetnek minket az utcára anyámnak van egy önkormányzati lakása abban élünk már 30 éve anyám ne fizetett lakbért adóssága 2millio a ha a bíróság itéletet mond engem feleségem és 9-12 éves lányaimat minket is kitesznek vagy csak a főbérlöt anyámat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 19:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Javitson ki valaki, ha tevedek, de onkormanyzati lakasba be se koltozhet mas, csak akinek az onkormanyzat kiadta. Te meg a csaladod megis mit keres ott????
2014. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mi mind a ketten haza adtuk minden hónapban a pénzt pontosabban 115ezret egyébként meg a lakbér 39560ft de mint említettem mindíg oda adtuk anyámnak a pénzt akkor jöttünk rá az egészre mikor kinnt voltak bérlemény ellenőrzésen.Különben még most se lenne róla tudomásunk se nekem se a feleségemnek.
2014. jún. 9. 19:48
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Mese habbal...

a kedves mama talán elitta, vagy elzongorázta? Persze már, nem tünt fel évek alatt, hogy nincs fizetve a lakbér, vagy hogy valami büzlik a mama körül?

2014. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Senkinek se kívánom hogy hasonló helyzetbe kerüljön de csak tanácsot kértem nem kioktatást utálatot vagy ítélkezést de amint látom jó magyar módra itt ez nem működik aki normális választ adott annak nagyon szépen köszönöm.
2014. jún. 9. 19:59
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondta a mama, hogy mire ment el a pénz, és miért nem fizette?

Én úgy tudom, hogy pár hét haladékot kaptok de mennetek kell.

2014. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%
Tüntessetek a jogaitokért. Ilyent nem lehet, hogy egy ingyenélő családot kitegyenek az utcára.
2014. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó, miért gondolod, hogy ingyenélőek? Leírta szépen, hogy odaadta a pénzt az anyjának de ő nem fizette ki.

Kérdező, szerintem menj be az illetékes hivatalba és ezt szépen mond el neki, kérj részletfizetési lehetőséget, aztán reménykedjetek a legjobbakban. Illetve jó előre kezdj el nézegetni albérletet is. Anyád hova tette a pénzt?

2014. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%
11-es rosszul tudod, mert a családja is beköltözhet. Mégis ha egy házaspár női vagy férfi tagja megkapja a lakást akkor a gyerekek illetve a házastárs majd nem ott fog élni? Mennek a híd alá?
2014. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírsz igazából nem bizonyítható. Mivel a lakbér évek óta nincs fizetve, ezért igen, ki lehet lakoltatni titeket. Legközelebb ne bízd anyádra a fizetést, hanem fizesd be te.
2014. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%

" 11-es rosszul tudod, mert a családja is beköltözhet. Mégis ha egy házaspár női vagy férfi tagja megkapja a lakást akkor a gyerekek illetve a házastárs majd nem ott fog élni? Mennek a híd alá?"


A házastársa es a gyerek mehet.mde a gyerekenek a házastársa meg annak a gyereke az nem, de mindegy.m

2014. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!