Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl vagy anyám ilyen?

Én reagálom túl vagy anyám ilyen?

Figyelt kérdés
Állandóan negatív, mindig a Halálon jár az esze, minden este sír stb. Mindig zaklat, nem hagy békén negyed órára sem, mindig felb@ssza az agyam valamivel, aztán meg neki áll följebb. Mindig behisztizik valamin, mindennel baja van. Folyton beront a szobámba kopogás nélkül, ha Elmegyek valahova percenként felhív. Mit tegyek?

2014. máj. 24. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Javasold neki, hogy menjen pszichiáterhez: valószínűleg depressziós, azert ilyen.
2014. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
A válaszhoz a korod, valamint apukád hollétének ismerete szükséges.
2014. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Szia! A leírtak alapján anyukádnak tényleg vannak lelki gondjai. Kevés információt adtál meg, azok alapján nem biztos, hogy ezt a helyzetet egyedül meg tudod oldani, de mindenképpen meg lehet próbálni.

Jó lehetne, ha B vitamin szedne és egyéb vitaminokat, vagy multivitamint szerintem, de ez csak az első lépés. Azt lenne optimális kideríteni, hogy mi az oka annak, hogy olyan sokat sír és azt a helyzetet megoldani.

Szakemberhez is fordulhattok.

Próbálj higgadtan és nyugodtan viselkedni vele. Nem valószínű, hogy rosszat akar neked, valami problémája lehet.

2014. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, apám velünk él. Régebben boldog család voltunk, de elkezdett széthullani az egész család.
2014. máj. 24. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Anyukád gondjaiba biztos hogy nem látsz bele teljesen. Ha sír, ha negatív, lehangolt általában, akkor valószínűleg depressziós. Ebből majd kilábal. Te sem vagy egy könnyű korszakodban, nyilván mindent másként látsz mint a szüleid és totál máshogy reagálsz most a dolgokra még önmagadhoz képest is. Ebből meg majd te lábalsz ki. A lényeg, hogy idővel mindketten változtok és akkor sokkal jobb lesz a kapcsolat. Addig legyetek türelmesek egymáshoz, próbáljatok meg némi időt is együtt tölteni és kicsit néha beszélgetni. Hátha ez meggyorsítja a dolgokat.
2014. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért gondolj bele, hogy elég nehéz lehet neki. Lelkileg tuti van valami baja. Leginkább depressziós lehet, talán orvosi segítség jól jönne neki.

Ugyanakkor az, hogy depressziós, vagy ilyesmi még nem jogosítja föl arra, hogy ne tisztelje a privát zónádat és csak úgy rád nyitogassa az ajtót.

Finoman (!!) megmondhatod neki, hogy szeretnéd, ha mondjuk kopogna, ahelyett, hogy rád nyit stb.!

2014. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!