Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20+ nok, lennetek elvalt...

20+ nok, lennetek elvalt ferfival? Pro/ Kontra?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

ha gyereke van akkor nem..

én nem tudnám tolerálni, pedig szeretem a gyerekeket, de ennél tisztább lapot szánok egy kapcsolatnak

plusz nem bírnám, hogy az exszel folyamatos kapcsolat van a gyerek miatt..


elvált: függ, attól, hogy miért váltak..

nem alapból kizáróok, hiszen 20+nál már nem valószínű, hogy én lennék az lső kapcsolata:P nem is szeretném, hogy így legyen, így ugyanúgy esély van arra, hogy a házassága megy tönkre, mintha a kapcsolata menne

2014. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Van gyerek akkor kizárt most max akkor ha én is elvált leszek és lesz nekem is gyerekem.
2014. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem azon van a hangsúly, hogy elvált. Sok minden lehet egy válás mögött és ha a nő 20+ akkor gondolom a pasi is a harmincat veri alulról és ilyen korban a legtöbb embernek már van múltja.


Kérdés miért vált el, van-e gyereke, ki tudok-e vele jönni, de a legfontosabb, hogy az exe normálisan viselkedik-e?

Egy gyereket bevállalok ez van, nem tehet róla ettől még jár a boldogság a pasinak is és ez nem lehet zavaró tényező de ha az ex folyton bekavar akkor meggondolnám, hogy feláldozzam-e a nyugalmamat.

2014. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

HA van gyerek,akkor kizáró ok.

Miért?

Mert Én a jövendőbelimnek szeretnék az első és utolsó olyan nő lenni az életében,akinek azt mondja,hogy "Tőled szeretnék babócát!" Ha már egy férfi átélte ezt és az nem Én vagyok,nos,akkor próbálkozzon mással.


Ha szimplán elvált,akkor az "ok", hogy miért váltak el, nagyon nehéz kideríteni. A férfi úgyis azt mondja, hogy a nő megcsalta, nem felelt meg a háztartási kötelezettségeknek. Nem foglalkozott vele. Nem dolgozott csak szórta a lóvét...stb.

Az ex neje,meg hogy a férfi csalta, késő estig csajozott/ivott a haverokkal/eljátékgépezte a pénzt, túl sokat dolgozott és vele nem foglalkozott már egyáltalán..s.tb.

Úgyhogy jobban belegondolva ez is lehet kizáró ok.

Az a férfi már valakinek nem kellett alapon. Igen, lehet nő a hibás, de mint fent leírtam a dolgokat ezt sose tudjuk meg.

2014. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Van gyerek, ketto is. A valook: osszekaptak, hirtelen felindulasbol beadtak a valopert, masnap megbanas a ferj reszerol, megprobalja rabeszelni a feleseget, hogy ervenytelenitsek, de amaz hajthatatlan. Kis ido mulva kiderul, hogy a no mar regota csalta...

Ok 30+, en 26, hajadon :)

2014. jún. 10. 17:30
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Te ebben bosszú-párnak lennél használva.

A pasi nincs túl a feleségen még ha csalódott is benne egy egetrengetőt a megcsalás miatt.

Téged használna fel, hogy hátha rájön a nő , hogy bukhatja őt és visszamegy.

Bár ez függ az eltelt időtől, mondjuk szerintem ha még nem váltak el akkor ez áll fenn így nem kezdenék vele.


Ha már rég elváltak és érzelem semmi akkor nem érdekelne , hogy elvált vagy nem , ez nem határozza meg nálam a dolgot.


A férjem legjobb barátja most válik, terhes lett a barátnője így elvette a csajt, dúlt a szerelem, de a gyerek után a csaj eljárt bulizni, napokig nem ment haza, pasizott, a férje próbált mindent megtenni érte mindent, de eddig bírta. Iszonyat jó apa, a gyerek nem akar az anyjával lenni, szinte nem is ismeri, nem csoda hogy az anya csak úgy otthagyta a gyereket miután szétköltöztek azt se tudja mi van vele. Szép lenne ha csak a válás miatt örökre meg lenne bélyegezve szerencsétlen férfi.

2014. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarlak elkedvetleníteni, de ennek a pasinak nagy valószínűséggel csak arra kellesz, hogy valakit ő is felmutathasson a feleségének. Amúgy önmagában a válás engem nem zavarna. Ebben az életkorban már nem valószínű, hogy bárkinek is te leszel az első nő az életében, az meg már részletkérdés, hogy a korábbi kapcsolata házasság volt, vagy csak sima együttélés, lényeg, hogy le legyen zárva. Ennél a pasinál a leírtak alapján viszont érzelmileg nemigen lezárt a kapcsolat, hiába az jogilag.
2014. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak ha nem lenne gyereke, saját családot szeretnék, és nem "függelék" gyerekeket.
2014. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Egészen biztos, hogy nem. 30-35 éves koromig bőven megérdemlem, hogy ha az adott férfi sok kapcsolaton van túl, akkor legalább gyereke ne legyen, és legalább az én kezemet kérje meg először, velem akarjon családot alapítani. Elég féltékeny típus vagyok, ezért egy ilyen kapcsolat részemről, ha bele is kezdenék, tönkremenne egy idő után. Ezért nem kezdenék bele.

22/N

2014. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van gyerek, akkor biztosan nem.
2014. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!