Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti együtt lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti együtt lennétek olyan férfival, akit szerettek, de az pl. nem akar elmenni veletek sem strandra sem tengerpartra, mert felesleg van rajta és szégyelli a testét?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, én egyedül nem merek így kimozdulni mutogatni magam, de ha lenne barátnőm egyáltalán nem zavarna és mennék mindenhova :P.
2013. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, és folyamatosan oltanám, hogy eddzen valamit, ne szégyenkezzen, hanem oldja meg a problémáját. Ha rajtam is lenne felesleg, akkor meg mennék vele edzeni.
2013. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Miért nem tesz valamit a testével, ha ennyire szégyenli?
2013. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk ahhoz is gátlása van, hogy elmenjen konditerembe? :O
2013. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Otthon is lehet edzeni...
2013. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg nem mindenkinek van felesleges 20-30 ropija egy kondibérletre... Meg a "konditermek" manapság csak nevükben azok amúgy páwák, rosszabb esetben szkinhedek legroszabb esetben c típusúak bázisa.
2013. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 domi55555 válasza:
A párkapcsolat nem arról szól, hogy kölcsönösen támogatjuk egymást? mért agynád el az első adandó alkalommal?
2013. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
férfi vagyok...
2013. júl. 1. 08:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát öcsém, akkor ne nyavalyogj, hanem sportolj, egyél normálisan, tegyél meg mindent, amit lehet.
2016. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

...Mert szerintem nem az lenne a fő ok, hogy nem mész strandra, tengerpartra, hanem az, a nyavalygás, a sok kifogás, és fogadni merek, hogy nem csak ezen a téren.

Rinyáló embereket meg elég nehéz tisztelni.

Egészséges önértékelésű nő nem ilyen pasira vágyik, és nem a külseje miatt.

2016. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!