Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 év feletti nőkhöz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év feletti nőkhöz szól a kérdés. Lennétek kapcsolatban egy 10-12 évvel fiatalabb férfival?

Figyelt kérdés
Ha jól kijöttök, egy hullámhosszon vagytok...lehetne csupán a korkülönbség a gát?
2013. szept. 6. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom... valahogy úgy érezném, hülyét csinálok magamból.
2013. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam gát lenne.
2013. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
A kor egy állapot. Olyan dolog, amin lehetetlen változtatni. Szerintem butaság a korunkra korlátként tekinteni. Meg lehet nézni "sztárkörökben", hogy nem ritka jelenség a jóval idősebb nő és fiatal férfi kapcsolata. Nyilván ez átlagos emberek életében is jelen van. A nőt egy ilyen kapcsolat kvázi megfiatalítja, legalább is pár éve ezt olvastam egy német újságban. Én simán vállalnék ilyen kapcsolatot, nemhogy nem találnám cikinek, de büszke lennék, hogy nekem egy ilyen ropogós, fiatal férfi a párom, nem a 30-as sörhasú, igénytelen korombeliek.
2013. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Iiigen!
2013. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
NEM!
2013. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
sportos testalkatú 20 éves srác várja Milf jelentkezőit egy életre szóló kalandra :) :)
2013. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!