Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20+ nok, lennetek elvalt...

20+ nok, lennetek elvalt ferfival? Pro/ Kontra?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 17:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is elvált. Gyereke is van, de a gyerek nem zavar. Nagyon jól kijövünk, ő semmi gondot nem okoz.

De az exneje... hát... egy egész könyvet lehetne írni róla, hogy miket művel az a nő. És mielőtt összejöttünk volna, a párom állítása szerint egyáltalán nem kavart a háttérben, jó viszonyban voltak. Csak hát nem bírja elviselni, hogy az exférjének most már nem ő a legfontosabb a gyerek után, hanem én. Pedig van valakije már a válás óta, mégsem bírja elnézni, hogy a volt férje boldog valakivel. Manipulálja a gyerekkel, próbálja iszonyat pénzekkel lehúzni, próbálja rángatni jobbra-balra, és egyértelműen arra játszik, hogy feszültséget szítson köztünk és én lelépjek. Csak én már nem megyek bele a hülye játszmáiba, hanem a fotelban hátradőlve röhögök a szánalmas próbálkozásain. De ehhez sok idő kellett, eleinte majdnem sikerült elérnie, hogy szakítsunk.

2014. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az én páromnak van egy kisfia, nagyon jól kijövünk, megszerettük egymást. Inkább ami miatt főleg az elején feszült voltam, hogy az exével elég haragos a viszonyuk, de talán lassan-lassan csillapodik.

Az, hogy van már gyereke nem zárja ki, hogy tőlem is legyen, max . nem édestestvére lesz a kisgyereknek :)

Azt gondolom, ha valaki tényleg szereti a másikat a gyerek nem lehet kizáró ok. A kavaró ex már annál inkább, ha megkeserítené a mindennapjainkat, lehet, hogy én is nyúlcipőt húznék, de erről nincs szó, remélem nem is lesz.

2014. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a férfi személyiségétől függ. Ha megfelelne az igényeimnek, akkor igen, függetlenül attól, h van-e vagy nincs gyermeke.
2014. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
férfi vagyok és nem értek egyet előttem szólókkal. akkor lenne rosz ember ha nem próbálná helyrehozni. bosszúpár? nos ez kiderül amint lenyugszanak a kedélyek. látod, hogy keres-e valakit vagy veled akar mindent csinálni. ha veled, ne aggódj. ha egyedül megy ide-oda akkor lehet keres. ha nem keres, tökéletes vagy neki.
2014. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!