Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim alig szólnak egymásh...

A szüleim alig szólnak egymáshoz, és ha szólnak is akkor is veszekedés van belőle, de ez már kb fél éve így megy és már unom. Mit tehetnék én a családért?

Figyelt kérdés
Az használhat ha leülök velük beszélgetni, vagy semmibe se vennéknek? amugy 18 éve házasok.
2008. júl. 30. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

persze, beszéld meg velük nyugodtan.Fontos az is , hogy mi a kiváltó oka a veszekedésnek, mert kell legyen ha te nem is tudod.

Ha beszélsz velük azzal sokra mehetsz, próba szerencse.sok sikert

2008. júl. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Az én szüleim 15 éve élnek így és semmilyen beszélgetés, vagy ráhatás vagy kérés nem használt. De azért próbáld meg, hátha a te őseid mások!
2008. júl. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sok szülő azzal áltatja magát, hogy a gyerek úgyse veszi észre, hogy gond van köztük.

Nem feltétlen kell tudnod, hogy mi miatt ilyen feszült a helyzet az elmúlt időkben, de mindenképp próbálj beszélgetni velük, hátha kicsit észbe kapnak, és rendezik a soraikat.

'Békebíró' ne legyél, de kezdeményező lehetsz, én biztos megpróbálnám.

2008. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én úgy látom ezt a kérdést, hogy nem beszélni kellene velük.

Mivel, ahogy azt már elöttel is leírták a szülők hajlamosak azt hinni, ők akkora zsírmájer módon csinálják ezt az egészet, hogy a gyerek ebből semmit nem vesz észre, ha beszélni próbálsz velük, akkor simán letagadják, elaltalva a te gyanakvásodat (gondolják ők).


Szerintem verd ki a balhét.


Mond meg nekik, hogy tele van a piros napozód a baromságukkal, ezt nem lehet elviselni, kezdjenek már valamit a dologgal, beszéljenek, vagy váljanak el, de ez így nem mehet tovább. És hasonlók.


Ha fél éve belerágták magukat egy játszmába, mert ez az, akkor abból csak kizökkenteni lehet őket, más megoldás nincs.

2008. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!