Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az olyan, akinek...

Milyen anya az olyan, akinek minimális egészség és egészséges táplálkozási kultúrája sincs?

Figyelt kérdés
Értem ezt arra, amikor a legalapvetőbb tüneteket (könnyű megfázás, hasmenés, gyomor rontás, stb.), betegségeket sem tudja otthon orvosolni a gyereken és családján, hanem egyből fut az orvoshoz és beutalja a gyereket, illetve nem szokása főzni, vagy ha mégis, akkor sem a tápláló házi kosztot.

2014. jan. 26. 19:01
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
87%

Hmmm... az anya, hacsak ő maga nem orvos, sehová nem tudja "beutalni" a gyereket.

Szóval ha az a célod, hogy most kórusban szidja mindenki a szóban forgó anyát, kicsit összeszedettebben átkozd, mert így csak az látszik, hogy te utálod az illető nőt.

2014. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
82%
És apuci hol van? Ha jól tudom két szülője van a gyereknek :)
2014. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
26%
Hát most majd megkapom a magam, de egy anya az tudjon főzni , meg ellátni a gyerekeit és a családját. Hihetetlen hogy némelyik lány manapság mennyire nem ért semmihez, komolyan mintha arra lenne kihegyezve hogy majd jön egy gazdag faszi és majd alárakja a pénzt.
2014. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
26%
#2 Apuci valszeg napi 8-12 órát dolgozik hogy legyen pénz etetni a gyereket meg fizetni a számlákat, majd hazajön, végighallgatja hogy mindenkinek milyen rossz, aztán elviseli hogy senki sem törődik hogy vele mivan, elmegy aludni és kezdődik az egész előlről.
2014. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
91%
Te a férj, vagy az anyós vagy?!
2014. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted egy gyomor rontás meg a hasmenés jó vicc? Úgy látom nem volt neked 2 napon túl tartó hasmenésed sem. Kérlek, had ne soroljam fel, hogy mi válthat ki hasmenést. A hasmenés meg a gyomorrontás következményeit meg nem is akarom neked leírni.

Nem tud főzni. Akkor nem tud. Ez van. Én sem tudok, annak ellenére, hogy fiú vagyok. Mondjuk én próbáltam, de nem volt hozzá érzékem (és próbálok most is, de még mindig nincs).

2014. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
88%

EGy normalis edesanya, aki aggodik a csaladjaert pl.

Mivel otthon megijeszti a tunet, s nem tud mit kezdeni vele, ezert mar elso utja az orvos, tehat tudja a kotelesseget! Az otthona a sajat birtoka, tulajdona, hogy ott mit csinal, mit fog etkezni, hogyan szolgalja fel stb., ez a maganugye, felnott ember! Viszont ha meg elnek a csaladtagjai, akkor annyira rosszul nem etkeznek!

2014. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy bele kellett volna írnom a kérdésbe azt, hogy nem egy személyről beszélek, hanem sajnos társadalmi jelenségről. Azért értelmes anyák vagyunk, s nincs csőlátásunk.

Az ilyen nők esetében az apa az leginkább bamba jellem, egy igazi puding ember.

2014. jan. 26. 19:16
 9/52 anonim ***** válasza:
89%

Jó akkor most kezdd el szidni a férfiakat is légyszíves. Mi lenne ha a saját életedért vállalnál inkább felelősséget ahelyett hogy itt próbálod megmondani a frankót?


Túl sok szabadidőd van úgy látom. A gyerekeid dolgoznak már?

2014. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

3-al és 4-el teljesen egyetértek.

7-es: és mi van a hibás diagnózisokkal, hamis és semmi gyógyító hatással nem rendelkező gyógyszerekkel? A túlzásba vitt orvos látogatást emeltem ki, nem pedig az orvoshoz egyáltalán nem járást.

2014. jan. 26. 19:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!