Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztál már ilyen emberrel...

Találkoztál már ilyen emberrel? Milyen az ilyen ember? Csak engem készít ki?

Figyelt kérdés

Anyukámról van szó. Hétvégén màr reggel közvetlen azután, hogy felkelt bejön a szobámba és kezdôdik..

"Hol vagy kincsecském? Hol vagy???" "Itt vagy anyuci (engem hív anyucinak..)???" ..a lakás 40nm, 2 szoba.. nem sok helyen lehetek. Ezt a "hol vagy" kérdést elismétli még legalább 5x a következô fél órában.


Hétköznapokon naponta 3-4x felhív, dèlután mikor hazaér rákezdi:

"Hánykor kelltél kicsi virágszálam?? Miért olyan korán?? Hol voltál?? Mit vettél? Kivel találkoztál? Meddig aludtál? Mit ettél??? Nem volt meleged? Mit vettél? Voltál valahol? Vettél cipôt/telefont/kocsit/stb??? Miért nem?? Nincs huzat? Nem fázol? Mit ebédeltél??" Erre én fogom magam és bemegyek a szobámba, de rögtön utánam jön: "Miért mentèl el?? Hova mész kicsikém? Gyere ki oda a nagyszobába!! Hánykor keltél?? Itthon voltál egèsz nap?"

10 percen belül újra megkérdezi ugyanezeket.


2014. jún. 14. 11:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves anyukád? Lehet időskori demencia, olyankor nem emlékszik rá, hogy már egyszer (x-szer) megkérdezte az adott dolgot.
2014. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
51
2014. jún. 14. 11:33
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha nem túlzás amit írsz akkor ez tényleg bosszantó lehet.. próbáltál már vele erről beszélni? Nem veszekedni és kiabálni, hanem szépen értelmesen elmondani neki, hogy 'édesanya, idefigyelj, szeretnék egy kicsit magamba lenni, csöndesen. Ugye megérted? Nagyon szeretlek!' :)
2014. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Jesszus! És te hány éves vagy?
2014. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

:) Kicsi virágszálam :) :)

A szülők képesek túlzásba esni még akkor is ha már a gyerekük már szintén szülő...

Anyuddal kettesben éltek?Nem lehet hogy az a baja hogy nagyon sokat unatkozik és mást rajtad kívül úgysem tud cseszegetni...

Próbáld lekötni valamivel...Adj neki feladatokat,amit szeret is csinálni....Amúgy néha te is flegmázhatnál vele,lehet egy idő után leszokna ezekről...

2014. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"vettél kocsit? Miért nem?" Nekem ez tetszik a legjobban :DDD


Amúgy ezt eljátszani még egy ötévessel is túlzás. Szerintem is beszélj vele, hogy te már ehhez nagy vagy, és nagyon zavar ez az aggódása, meg aztán úgyis találkoztok minden nap...

Viszont ha tényleg 10 percenként ismétli, akkor lehet hogy valóban van ott valami gond... Bár az 51 év az még nem öreg, de ha mást is mindig elfelejt, akkor lehet nem ártana ennek utána nézni...

2014. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
Kamu
2014. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Anyum is ilyen volt.. Akkor zavart most mindent megadnék ha így lehetne..

Mondd meg neki kedvesen, hogy dolgod van hagyjon egy kicsit magadra. Ha beszélgetsz vele naponta, akkor lehet, hogy nem fog annyira gyakran a nyakadon lenni :)

2014. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
# 7/8 Trollfób! :)
2014. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

9-es,

Ja, mert a kis csajszi minden nap kocsit, telot, cipot vesz. Hehe!

2014. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!