Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldja meg a barátom?...

Hogyan oldja meg a barátom? Mi baja az apámnak? Mit tegyünk vele?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

2 honapja van egy barátom,Ő 19 éves.

teljesen normális jólnevelet srác...nem papucs, elmondja a véleményét, érti a viccet, mégsem tiszteletlen és nem bunkó.jól megvagyunk. Apám 56 éves. És mostanába (bocsánat a kemény szóért) nagyon bunkó velem. multkor megkérdeztem, mibaja, zavarja a fium? erre aztmondta, hogy dehogyis, azt elmondaná. Mégis ittvolt tegnap a barátom, és apám jófejkedett vele... de a barátom bevédte anyumat előtte... és faterom csak mosolygott. de ma nagyon bunkó volt velem. mibaja van? És a barátom beszélni akar vele... mert bántja, h szenvedek....


2010. jan. 2. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

majd hozzászokik a helyzethez az apud. kell egy kis idő neki.

ne tegyen semmit másképp a barátod, mint eddig.

továbbra is legyen jólnevelt, udvarias.

és viselkedjen természetesen, ne zavartassa magát apud viselkedése miatt.

2010. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

és ma mondta apám, h én csak 1 év után mehetek át a pasimhoz, és szobafogságra fog itélni... most 27 évesen akar nevelni, pedig sosem foglalkozott velem. és mostanában mindig piszkál. pedig a fium előtt normális....

ha van kérdés válaszolok.

Jah nincs egymsánál alvás... anyám falaz nekem mindig.... mert apámmal nem lehet szót érteni

2010. jan. 2. 23:35
 3/15 A kérdező kommentje:
bocsánat, nem 27, HANEM 17!!!!!!!!
2010. jan. 2. 23:35
 4/15 anonim ***** válasza:
Talán most tudatosult faterodban, hogy a pici lánya felnőtt és megfogják...., szóval, hogy elfogsz menni tőle, saját életed lesz, saját családod és próbál minnél jobban visszatartani és késleltetni ezt az időt.
2010. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
féltékeny???
2010. jan. 2. 23:42
 6/15 anonim ***** válasza:
majd megszokja a helyzetet apukád, addig is viselkedj jó kislány módjára. És nem tanácsolom, hogy a barátod beszéljen az apukáddal, az nem lenne a legjobb megoldás. Az csak olaj lenne a tűzre. Türelem rózsát terem, ne aggódj.
2010. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

igen valószínű most tudatosul faterodban h felnöttél.


nállunk meg pont forditva volt. mig nem lett barátom állandoan piszkált, meg néha ütött is :( de mikor lett narátom onnan kezdve mintha kicserélték volna. utánna már nem bántott. de a lehető leghamarabb leléptem otthonrol.

2010. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz túl sokat apukáddal, lényeg, hogy lássa, hogy jobban eltávolodsz tőle, ha be akarja szabályozni az életedet. ha észreveszi, hogy nem válik be a taktikája, majd változtatni fog.

amíg anyukád melletted áll, nincs gond.


sok szülő csak 18 fölött engedi, hogy a lánya máshol aludjon, persze ettől még szexelnek a tinik, csak napközben, mikor a szülők nincsenek otthon. :D

ez rendben is van, addig ők tartoznak felelősséggel érted, már csak 1 év addig, szóval no para.

2010. jan. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de talán ha elmondaná neki a barátom, hogy szeret engem, és nem azért van velem, h bántson, hanem azért, mert fontos vagyok neki... akkor talán felfogmá. Nem pitizhetek neki örökké, ezt elkell fogadnia, unom már, h mindig nekem kell k*ssolni... és félnem kell tőle. elegem van a lelki terrorjából.
2010. jan. 2. 23:47
 10/15 anonim ***** válasza:
legyél jó kislány az apukád szemében, ne mondd neki, hogy eddig sz.art a fejedre, attól csak rosszabb lenne, és tényleg szobafogságot kapnál.
2010. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!