Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldja meg a barátom?...

Hogyan oldja meg a barátom? Mi baja az apámnak? Mit tegyünk vele?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

2 honapja van egy barátom,Ő 19 éves.

teljesen normális jólnevelet srác...nem papucs, elmondja a véleményét, érti a viccet, mégsem tiszteletlen és nem bunkó.jól megvagyunk. Apám 56 éves. És mostanába (bocsánat a kemény szóért) nagyon bunkó velem. multkor megkérdeztem, mibaja, zavarja a fium? erre aztmondta, hogy dehogyis, azt elmondaná. Mégis ittvolt tegnap a barátom, és apám jófejkedett vele... de a barátom bevédte anyumat előtte... és faterom csak mosolygott. de ma nagyon bunkó volt velem. mibaja van? És a barátom beszélni akar vele... mert bántja, h szenvedek....


2010. jan. 2. 23:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez elmúlik, ugyanezek a számok voltak nálunk is, hogy 17,19,56, és 2hónap, és csak azért csinálja mert félt téged. Ha elhagyna a barátod, vagy bántana, hidd el apud támogatna mindenben. Csak még most félti a "kicsilányát".
2010. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
sosem támogatott, mindig anyum vigasztalt... ő sosem!
2010. jan. 2. 23:55
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez mindig nehéz helyzet egy szülő számára h mennyit engedjen ,mert nehogy eső után legyen köpönyeg...

Ez inkább féltés az Ő részéről.

Persze ilyenkor jön a kamszkori " lázadás" ,ezen mindenki átmegy .

Én örültem volna ha 17 évesen ott van az apám mellettem :-(

2010. jan. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én édesapám is ilyen volt .. míg nem egyszer csak elfogadta, hogy felnőttem. Szerintem rossz ötlet ebbe a barátodat befogni, mert ez édesapád lelki dolga elfogadnia, hogy a kislánya felnőtt!!! Ez idővel elmúlik, lehet hogy most nem érzed, hogy apukád szeret , mert esetleg nem tudja annyira kimutatni de azért ilyen mert félt és csak idő kell neki! Nekem is sokáig anya falazott , mikor barátomnál aludtam apának pedig azt mondtam hogy barátnőmnél vagyok, de pár hónap után elmondtam apának, hogy hova is megyek. Persze kiabált , dúlt fult de nem érdekelt. 1-2 hónapig így morgott és ma már teljesen természetesnek veszi ő is és nincs semmi baj!
2010. jan. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyszerüen csak félt :)
2010. szept. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!