Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki anyával/apá...

Hogyan béküljek ki anyával/apával? ( FONTOS )!

Figyelt kérdés
Tehát.... elküldött pszichológushoz mert elismerem, kimondottan rossz gyerek vagyok.. flegmázok vele, már vissza vettem magamból, de kiderült hogy nem mentem el hétfőn,és hétezret "elloptam" tőle.. Most mit csináljak? Semmi buli, senki nem jöhet ide, nem beszélünk...

2014. jún. 15. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit.

Nem mostanába békélnek meg

2014. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdeményezd te a beszélgetést és a békülést. Állj oda elé, mondd el neki hogy szeretnél vele beszélgetni. Mondd el neki a gondolataidat, érzéseidet a dolgokkal kapcsolatban és azzal kapcsolatban hogy hova jutottatok. Aztán hallgasd meg az ő verzióját is. Hidd el könnyebb lesz megbeszélni és kibékülni mint azt hinnéd, csak legyetek őszinték és beszéljetek nyíltan, ne burkoltan.
2014. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el a pszichológushoz.
2014. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony! A kommunikáció a megoldás, az őszinte beszélgetés (minden fél részéről).
2014. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha tényleg elvettél tőle 7000 ft-ot ugy hogy ő nemtud róla, megértem hogy elküldött pszichológushoz.. feltéttelezem nem ez az első eset, ha ennyiről van szó.. és komolyan sajnálom, hogy így állnak nálatok a dolgok, de neked is mutatnod kell, hogy javulni szeretnél, mert csak akkor enyhülnek meg ezt a kérdést illetően :/
2017. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!