Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy béküljek ki anyával?

Hogy béküljek ki anyával?

Figyelt kérdés

Az egész akkor kezdődött,amikor tavaly nyáron külföldre utaztam és úgy volt,hogy a rokonaimmal hazajövök kocsival.Nem jöttem,az egész nyarat utazgatással és bulizással töltöttem,mert megismertem egy teljesen más társaságot,akiknek nem gond a pénz,imádnak bulizni és nem foglalkoznak a holnappal.Életem legjobb nyara volt,végre nem kislányként kezeltek és egy teljesen más világot ismertem meg.

Velük a mai napig szinte minden nap beszélek,gyakran meglátogatnak.

De amióta hazajöttem,anya alig beszél velem és a családban én vagyok a "fekete bárány",mert nem azt tettem,amit az anyám mondott.De már elegem volt abból,hogy semmit nem vehettem meg,mert ami drágább volt pár ezer forintnál,anyám rögtön hőbörgött,hogy mit képzelek meg hogy milyen igényeim vannak.Szóval elegem volt ebből és végre jól érezhettem magam.

Már elegem van ebből,hogy kb. megtűrt személy vagyok itthon.Az érettségi után tényleg elköltözöm,de azért szeretnék anyával kibékülni.Nem egy szó nélkül maradtam kint,elmondtam neki és gyakran hívtam és a Facebookon is látta,hogy jól vagyok.

Mit tegyek?!



2013. febr. 10. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? és amikor még kint voltál és hívtad vagy írtál neki akkor milyen hangnemben válaszolt?
2013. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok, mit válaszolsz az első által feltett kérdésekre.


Azon kívül arra is kíváncsi lennék, hogy azokat a "pár ezer forinttal drágább cuccokat" ki fizeti. Te keresed meg a rávalót, vagy a szüleid pénzét költöd?

2013. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

18 leszek márciusban.

Mikor hívtam,akkor általában veszekedés lett a telefonálás vége,de legalább tudta,hogy jól vagyok.

Mivel még gimis vagyok,ezért nincs saját keresetem,szóval a párom címére rendelem meg a dolgaimat és amikor meglátogat (külföldön él és péntek délutántól vasárnap délutánig szokott velem lenni),akkor elhozza őket,szóval ő fizeti ezeket,mert már kicsit drágább dolgokat használok.Ő mondta,hogy csináljam így,mert neki ez nem gond és örül,hogy bármit megadhat nekem.

2013. febr. 10. 11:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az zavarja, hogy a lányábol egy kitartott r.banc lett, es 17evesen egy külföldi pasi tartja el. Őszintén, engem is zavarna.
2013. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Nézd,kövezzetek meg,és pontozzatok le,de szerintem jól tetted! Volt rá lehetőséged,kihasználtad,ez miért baj ? Legalább egyszer jól érezhetted magad,úgy ahogy te akartad,és ott ahol te akartad.Egy remek társaságba kerültél be(szerintem),aminek vannak előnyei is,és hátrányai is.

Én anyukád helyébe örülnék,hogy a lányomnak ilyen odaadó barátja van,és meg is hívnám hozzánk.

Ez az egész most úgy hangzott,mintha egy 15 éves kislány szájából mondatott volna,pedig nem így van. 35 éves nő vagyok,2 gyerekkel.A lányom 13 éves,hamarosan felnő,ha 16-17 évesen bulizni akar menni,hát áldásom rá,menjen.Ha majd olyat csinál,amit nem szabad,akkor a saját hibájából tanul.Nem kell itt mimózáskodni,nem a középkorban vagyunk,ahol mindig mindentől félteni kell mindenkit.

Engem is így neveltek a szüleim,és a férjemet is.Mi külföldön ismerkedtünk meg a férjemmel,egy buli alkalmával.És láss csodát,élek,van 2 diplomám,jól keresek,és a férjem is.Imádom a gyerekeimet,akik szintén nem utcagyerekek,mint ahogy én sem lettem az!

2013. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

kitartott ribanc... igazán kedves.

olyan jo h mindneki ismeretlenül képes ilyen véleményt alkotni. mi van ha boldogok? és tényleg szerelmesek?


én itthon lakom anyunál 26 évesen, de van saját keresetem,a párom sajna csoro családbol származik és nem talál fix melot sem,igy nagyrészt én állom ha el akarunk menni szorakozni vagy szüksége van egy uj nadrágra mondjuk mert az egy szem nacija szétment.


akkor ö meg egy kitartott selyemfiu vagy mi??

undorito. nyilván ha szeretem és én megtehetem ott segitek neki ahol tudom és ha megtehetném h luxusszállodába vigyem nyaralni megtennm és nem érdekelne h nekem van pénzem neki meg nincs! mert szeretem!



kedves kérdezö semmi probléma nincsen veled,egyszer te is melozni fogsz és nem leszel "kitartott ribanc",anyád meg csak simán irigykedik hisz ö valszeg ezt soha nem tehette meg. és igy vezeti le rajtad.

vegyetek neki néha vmi jo cuccot ajándékba a pároddal, gondolom nem ellenezné. hogy lássa fontos neked az ö öröme is. ha ezen is kikel magábol akkor nem tudom. akkor fortyogjon magában.

2013. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Persze! A kérdező boldog, a fiú is boldog, mindenki boldog, mi kell még?


Az, hogy a külföldön dolgozó fiúnak külföldön is van barátnője, meg amikor hétvégére hazajön itthon is van barátnője.

Boldog a hapi, boldog a csaj, mindenki boldog.

Hogy egyedül a mama nem örül ennek, az ugyan kit érdekel?


Így nem fogsz tudni kibékülni vele!

Ez nem egy komoly kapcsolat, ennek én is azt mondom, előbb-utóbb vége lesz, keress egy korodbelit magad mellé, egy olyat aki hétköznap is veled van, és térj vissza a földre, mert most szerintem kiszaladt a lábad alól a talaj.

2013. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia:)

Én 17 leszek de gondolom jó egy tini válasza is :D

Én azt mondom hogy jól tetted:) Kihasználtad a lehetőséget,lehet h nem adatik meg máskor. Más örülne neki :) Anyukádat is megértem,mivel mi tinik is akkor fogjuk megérteni hogy az a "bolond anyám" miért csinálta. ha majd gyereked lesz,te is félteni fogod még a széltől is... Anyám nagyon sokáig annyira féltett,hogy még a ház elé se engedett le szinte.. tavasszal 30 fok melegbe kabátot adott rám,én meg úgy izzadtam mint a fene... lehet anyukád azért csinálta ezt,mert neki nem volt ilyen lehetősége,és most kicsit (csúnya szó) de irigy. Apukád van? ő mit szól hozzá? nem vagy kitartott "ribanc".:) Az én barátom is sok mindent megad,de anyámék nem mondják hogy "ribanc" vagyok:) örülnek hogy megad nekem sok mindent. Anyuék is megadnak nekem mindent,annak örülnek ha adhatnak:) Ha nekem is lesz gyerekem,és lesz 16-17,normális kereteken belül,de menjen szórakozni:) mikor élje ki magát az ember,ha nem 16-20 éves korba.. majd akkor élje kimagát valaki ha gyereke lesz?? és rásózza a gyereket valakire,és megy szórakozni? inkább most:) Jól tetted azt mondom. Mond meg anyukádnak hogy,'anyu,adatott egy jó lehetőség,ami lehet h nem adatik meg máskor,mikor élvezzem ki az életet? majd ha gyerekem lesz? ezért nem kell rám haragudni,nem 14 vagyok".. Én nem vagyok nagy bulizós,idáig évi 2-3x voltam. Anyu már nyáron mondta,hogy nem szeretnél végre menni valahova?:D Szilveszterkor kirúgtam a hámból :'DD

Majd megbékél:) a lényeg h beszéltetek,és tudta hogy minden ok:)

Szia!:)

16L

2013. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valahogy nem engedné a büszkeségem, hogy a barátommal vetessek luxuscikkeket rendszeresen, ha megengedhetem magamnak, hogy spóroljak, neadjisten, de lehet bennem van a hiba. Az hogy jó társaságba került, oké, az én anyukám is enged bulizni, és engedett 16 évesen is úgy-ahogy (nem rendszeresen), de ha megbeszéltük, hogy 3ra hazamegyek, akkor hazamentem. Ha nem mentem volna, és anya megbüntet, akkor befogom a szám, mert ügyesen elcsesztem anya bizalmát. Egyébként soha nem voltam megbüntetve, mert nem eldöntöttem, hogy én több hónapot külföldön maradok, hanem felhívtam, megkérdeztem, és ha nem volt a válasz, akkor sértődötten hazamentem.

Nekem is messze lakik a barátom, de én még 18évesen is minden csütörtökön megkérdezem anyát, hogy mehetek-e, van-e rá pénz stb.

Én megèrtem anyukádat, ha már nem bízik benned. Meg amúgy is, mi szükséged van anyukádra? Hiszen a barátodnak van elég pénze, te meg már nagy lány vagy, főzz magadra, moss magadra, aztán költözz ki gyorsan hozzá egy érettségivel, dolgoznod úgysem kell majd soha:)

2013. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a mai világban nagyon fontos a nyelv és tök jo dolgo ha valaki pár honapot kinn tud tölteni. oké hogy bulizik de mellette kénytelen beszélni is és nincs jobb nyelvtanulás ennél ha személyesen ott vagy...ne az anyám döntse már el hogy fejlödhessek vagy nem. nem biztos hogy én is itt akarok megrohadni ahogy mindneki más és ha lenne lehetöségem vagy egy jo társaság h kimenjek akkor igenis mennék. föleg ha nemsoká 18 lennék mint kérdezö,mikor már nem kell annyira tiltani minden szart. nyilván messze van nem látja bármi lehet d eakkor ennyi erövel az utcába ne engedjen ki senki senkit nehogy leszurja a szomszéd véletlen...
2013. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!