Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon türelmetlen vagyok,...

Nagyon türelmetlen vagyok, alig várom, hogy legyen saját családom, saját lakásom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, iskolába járok, és bár a barátommal már 4 éve vagyunk együtt, még nagyon messze van ez az egész, meg tudom, hogy valószínűleg nem úgy fog alakulni minden, ahogy elképzelem (hatalmas házat képzelek el, gazdagságot, stb, de manapság tudjuk, hogy sok ember számára ez csak álom..) unalmas óráimban szoktam rajzolgatni, hogy milyen házunk lesz, hogy lesz elrendezve, milyen bútorok... az esküvőmet is várom, és azt is, hogy anyává váljak, családom legyen. szerintem ez nem normális vagy nem tudom :S a barátomat kezdem megőrjíteni :D mit tegyek? :/ tudom, hogy még 5 (vagy még több) évet kell várnom, hisz nincs semmi anyagi háttér és stb, de annyira hajtanám az időt... :S
2014. jún. 15. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Hagyd abba az álmodozást, ezen csak te tudsz változtatni. Azzal nincs baj, ha vannak céljaid, de ne a jövőben élj!
2014. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
És mi lenne, ha elmennél egy jó egyetemre piacképes szakon tanulni, a párod is, és akkor nem lenne ilyen messze ez az álom?:)
2014. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
egyetemre járunk mindketten, én óvónőnek tanulok (még ha nem is piacképes, és jól kereső, ez az álom, amióta élek), a barátom pedig nemzetközi tanulmányokat tanul :)elsőnek pedig köszönöm, igyekszem :S
2014. jún. 15. 19:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne állmódoz hanem tegyél érte. Itt a nyár diákmunka, kezdj el minél előbb spórolni rá.
2014. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hűha, hát így valóban mondj le róla, de jobb lemondani szerintem, mint álmodozni:)


Vagy: vegyetek ki majd egy nagy házat, albérletben, Bp-en mondjuk 200-ért találhattok is már egy hatalmas házat, és abban élnétek? Ezt csak köztes megoldásként mondom:)

2014. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most erre mint mondjunk? Álmodj királylány...!

Nem tudom mikorra akarod mindezt (saját lakás, gyerekeket..), de hogy is mondjam... kevés az álom és a szorgalom is, hiába az ész, a diploma, stb... Minden azon múlik, hogy lesz-e munkád és emberhez méltó fizetésed...

(Persze lottózhatsz is, vagy ha szüleid szponzorálnak, vagy a pasid pénzes... de ehhez azért pofa is kell.)

2014. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Óvónő??? hát abból nem lesz nagy ház. Értem, hogy ez az álmod, de akkor vagy ez az álom vagy a hatalmas ház...


"unalmas óráimban szoktam rajzolgatni, hogy milyen házunk lesz, hogy lesz elrendezve, milyen bútorok"


No, ez már...

2014. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Óvónő és nemzetközi tanulmányok. Abból minimálbér, és a harmincas éveid közepe felé egy esetleg bevállalt gyermek lesz, nagyon összehúzott nadrágszíjjal, nem gazdagság és nagy ház :DD. Álmodozni lehet, persze, de akkor tenni is kell érte. Jelenleg egyikőtök sem tesz érte.
2014. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
sejtettem, hogy egy két ember hülyének fog majd nézni, de nem zavar. :D amúgy tudjuk mindketten, hogy nem egy milliós keresetű végzettségünk lesz.. és amióta 16 vagyok minden nyáron tescozom mint egy hülye. :) szinte heti 4-5 éjszaka. a barátom pedig az apukájával jár nyaranta dolgozni. :)
2014. jún. 15. 20:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó és akkor eddig mennyi félretett pénzetek van?
2014. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!