Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők. Titeket zavar ha a...

Nők. Titeket zavar ha a férjetek/pasitok megnézi más nők popóját?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 16:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem feltünően teszi, és nem füz hozzá kommentárt, akkor nem zavar.
2014. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem zavar. Mindent a szemnek! :) Persze azért ne csorgassa a nyálát más nőkre, ha együtt vagyunk, de mondjuk nekem nem ilyen párom van, szerencsére. Amúgy ha egy nő szép, azt én nőként is megnézem és nem irigykedve, csak esztétikailag tényleg szép tud lenni egy nő és persze egy férfi is.
2014. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
26%

Nyomd ki a szemét!

Sőt, válj el!

2014. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ hogyan nézi meg. Ha kiguvad a szeme és csorgatja a nyálát akkor zavar.
2014. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Hát nézze,csak ne vegyem észre.Milyen már hogy az én kezemet fogja és más után meg forog?
2014. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavar, ha nem elottem teszi.
2014. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
41%
Persze hogy megnézi. Egy férfi az férfi. Ilyen volt, ilyen is marad. Ősi ösztön. De amugy szerintem a nőket sem kell félteni :)
2014. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
nem zavar. Tudom, hogy vannak az enyémnél sokkal jobbak, mégis az enyémmel fekszik ehy àgyba.
2014. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%

Hát én nem is tudom, hogy egy nő honnan tudja meg, hogy a párja más fenekét nézni. Mármint persze ha a másik nő után fordul az nyilvánvaló, no de egyébként...


Nekem például fogalmam sincs róla, hogy a férjem szokta-e nézegetni más nők fenekét.

Ha sétálunk akkor egymás mellett megyünk kézen fogva, a legritkább esetben sem látom merre néz.

Ha ülünk egy asztalnál, akkor se látom, mert egymás felé fordulunk, tehát ő azt látja ami az én hátam mögött van.


Szóval számomra rejtély.

2014. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%
Akkor zavarna, ha azt akkor tenné amikor én is vele vagyok.
2014. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!