Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket, Nőket zavar ha a...

Titeket, Nőket zavar ha a párotok/férjetek áradozik egy másik nőről?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy elmeséli,hogy milyen csodaszép nőt látott,hogy ilyet csak rajzolni lehet? De amúgy a kapcsolatotok rendben van és a szexuális életetek is.
2013. ápr. 29. 05:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy alapjáraton milyen a kapcsolatotok, én pl nem bírnám elviselni ezt és a párom se csinálná, viszont a barátnőm és a pasi pedig lazán eljátszák ezt egymással. Volt mikor a barátnőm pasija egy idegen nő fenekére csapott rá, és a barátnőm meg csak nevetett rajta, és mikor megkérdeztem csak annyi volt a válasz, hogy nekünk ilyen a kapcsolatunk, barátok is vagyunk nem csak együtt járunk. Szóval ez tőled is függ. Ha téged ez zavar, akkor mondd meg a párodnak.
2013. ápr. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"De amúgy a kapcsolatotok rendben van és a szexuális életetek is." vagy ez kamu, vagy a pasas egy kőbunkó.

Én is megnézek egy-egy helyes férfit az utcán, de nem köt le annyira, hogy bárkinek elmeséljem, nem ám annak, akivel együtt vagyok...

Haverjának néz simán, hogy ilyet megenged magának.

Adnék egy ceruzát a kezébe és mondanám neki, hogy eredjen és rajzoljon magának egy olyant.

Én ezt tuti nem engedném.


24N

2013. ápr. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ritka bunkó pasi az aki ilyet tesz. Nézze meg, de nem kell elmondani a barátnőjének!

Én is ha látok egy jó pasit nem mondom el a páromnak, még jól is nénénk ki...

Amúgy engem nem zavar mert nem tesz ilyet a párom!

2013. ápr. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen pasit megcsalni szokták. Már pedig úgy, hogy ezzel az ilyen pasi elveszi a párja önbizalmát majd kezdődik egy ilyen folyamat a nőben.


Csúnya vagyok ---> bánateszek ---> elhízok ---> bánateszek ---> nem mehet ez így tovább... (mit tegyek?!) ---> le akarok fogyni ---> keresek sportkört ehhez ---> új emberekkel lefogyok ---> Lefogytam. Ez jobban sikerült mint ahogy előtte kinéztem ---> Megnéznek a pasik. ---> Újra szép vagyok ---> Ki az a János és miért udvarol? ---> Megismerem Jánost. ---> Jánosra gondolok, vele jobb mint otthon. ---> Elhagyom a pasimat Jánosért.

2013. ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem kamu a kérdés... egyik része sem. rendben van minden... megbeszélik ha együtt mennek az utcán és látnak olyan nőt/ férfit... "kibeszélik"... közösen,aztán valahol lát egy ilyen bomba csajt és elmeséli... igazából ennyi,csak érdekelt,ki mit szólna hozzá
2013. ápr. 29. 09:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem történt.
2013. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az nem zavar, hogy más nőket néz, csak az, hogy tudom, hogy olyankor olyan érzésem van, hogy én "kicsi" vagyok a másik nő mellett, eltörpülök mellette. Nem az ő hibája, nincs túl sok önbizalmam. Holott én is nézek pasikat, de mégis ilyen érzésem van.
2013. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én párom nagyon, de nagyon jól csinálja: mindig dicsér, hogy olyan jó, hogy nekem el lehet mondani, hogy ez egy jó csaj, meg nagyon szép, mer én nem sértődök meg rajta. Nem sértődök meg rajta, mert miután áradozott valakiről, elmondja, hogy ellenben nálam szebb nincs a világon :) Szóval nagyon cseles :)
2013. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igen,ezért kérdeztem én is többek között,hogy mások hogy állnak ehhez a dologhoz,mert az én párom is meg szokott dícsérni. Amúgy régebben én is megsértődtem, de ma már nem. Tudom,hogy úgyis én kellek neki,és hát nyilván én is megnézek azért más férfiakat,meg elmondom neki én is ha valami tetszik rajta ( a másikon )... de egy ideje nem volt ilyesmi,csak vmelyik nap mesélte ezt nekem..
2013. ápr. 30. 13:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges ezen aggódni, amíg minket tart a legszebbnek :)
2013. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!