Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjeteknek is kiesik a...

A ti férjeteknek is kiesik a szeme, ha meglát egy jó nőt az utcán? Engem idegesít nagyon, titeket nem? Ha mondom neki, letagadja.

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 17:17
1 2 3
 11/29 gabriell88 ***** válasza:
91%
Egyszer nézett meg mellettem a párom egy nőt az utcán, nem szóltam én neki, én is jól megnéztem egy pasit aki velünk szembe jött.Persze rögtön kaptam is, hogy jó pasi mi tetszik mi? én meg persze hogy tetszik jól néz ki, neked is tetszett az a másik lány nem? azóta ha ilyen van elhülyéskedünk rajta...Tudom, hogy nem veszi ő sem és én sem komolyan.No persze nem úgy les nők után, hogy már szinte csorog a nyála :D
2014. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%
Ezért megy tönkre annyi házasság, mert a nők ok nélkül féltékenyek! Hűséget esküdött, de vakságot nem.
2014. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%

Nem esik ki a szeme...


Ha megnéz egy csinos nőt nem zavar, főleg hogy nem gyakran csinálja, sőt. Én is meg szoktam dicsérni az utcán, hogy milyen csinos 1-1 lány/nő arca, ruhája, stb. Azzal semmi gond nincs, ha felismeri az ember a szépet és megnézi.


Ha feltűnően bámulja az más, bunkóság, és mind a másik hölgy, mind a feleség/barátnő számára zavarbaejtő, kínos lehet.

2014. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
43%
Azért ránézni valakire és nagyon megnézni 2 kategória. Nem értem miért vagytok rá büszkék,hogy a párotok mellettetek bámul más nőket, annak kéne büszkének lennie, akit tisztel annyira a párja, hogy mellette nem forgatja a fejét, mindenki tudja, hogy megnézik a nőket, csak nem mindegy, hogy élete párját ezzel megalázza e vagy nem.
2014. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
7%

Szemellenzőt nem tudjátok hol lehet kapni?


Na nem a férfiaknak, hanem a nőknek, mikor csorgatják a nyálukat "menő csávó" láttán!!!

2014. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem, kifejezetten idegesíti, ha az arcába tolják mások a testüket. Ő nem bírja ezt. A szép látványt igen, azt szereti, de ki nem? Én is megnézem, ha csinos. Ettől függetlenül tiszteljük egymást annyira hogy a bámulás nem megy át egy bizonyos határon.
2014. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom, az én párom nem nézeget, bár még nem a férjem.

De amúgy előfordult már h én jól megnéztem valakit de elpoénkodtunk rajta:) rosszul esett neki, de nekem is rosszul esne bevallom őszintén.

Amúgy meg legyél te a legjobb nő az utcán, tegyél érte h az legyél!:) ( a párod biztos gyönyörunek talal ha elvett felesegul csak esetleg szanj tobb idot a hajadra sminkedre..:) )

2014. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%

Igen, és szólni is szoktam, hogyha egy jó csajt látok. A legtöbbször pedig megnézi, és rögtön mondja, hogy nem is szép, mert csúnya a keze, vastag a bokája stb.

Cserébe ő is szól, ha egy jó pasit lát. Én pedig elmondom a pasikról a véleményem.


Egy házasságban szerintem természetes, ha erről is játékosan, minden féltékenység nélkül tudtok beszélni.


Megnézi, és akkor mi van? Nem vakságot fogadott. Nem értem a nőket, miért kell ezen kiakadni. Mi is megnézzük a pasikat....

2014. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező! Ahogyan te kinézhetsz a kérdésed alapján,

én a férjed helyében, még a kutyákat is megnézném!!

2014. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
7%

18.

Ti milyen idióták lehettek. Nézd, nézd milyen jó feneke van a nőnek.

Ja, neked pedig ott egy jó pasi.

Ez szánalmas.

2014. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!