Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek úgy "pihenni", h...

Elmennétek úgy "pihenni", h az nektek dupla meló, vagy őszintén elmondanátok a férjeteknek h e miatt nem akartok menni?

Figyelt kérdés

a férjem meglepinek lefoglalt egy szállást a hétvégére. de nem ketten mennénk hanem a 7 hónapos kisfiunkkal. nem is ő a gond inkább a férjem. őszintén szólva vele kettesben sem mennék most. inkább egyedül vagy csak a gyerekekkel. mert h van 3. a 2 nagy mamázna. ami a gondom,h tudom mi lenne a napirend: reggel 7kor ugye felkelünk. etetés,pelneka stb. a férjem idegesen ott toporogna a fejünk felett h mikor megyünk már enni mert ő éhenhal. lemegyünk enni. azután ugrana h akkor menjünk sétálni mert h ő egész anp ül az irodában és mozgáshiánya van. ezután uzsonna a picinek. ő megint csak hisztizne h be van zárva a szobába. nemsokára alvásidő. egy szobában 3-an ,vagyis egy valakinek babáznia kéne. ha ő,akkor én elmehetek pl szaunázni de tudom h akkor megint menne a hiszti h neki ott kell szobrozni. ha meg ő megy el,akkor én mondjuk alhatok egyet de mégiscsak ott a pici. délután ugyanez pepitában,ráadásul este 7kor a kicsi már alszik akkor meg azért menne a hiszti h ő most be van zárva. mondjuk mehet amerre akar,de akkor ez a hétvége neki kikapcsolódás nem nekem. ne értsetek félre szeretem a családomat de nagyon ki vagyok merülve és a férjem olyan mintha a 4. gyerekem lenne. szivemn szerint megmondanám neki h nem akarok menni


a gyerekeket is itthagyjuk ugye 2 napra,amikor megjövünk teljesen ki lesznek,mert szeretnek mamázni,de hiányolni fognak minket,és nyűgösek lesznek.


baromi nehéz mert nem akarok senkit megbántani de úgy érzem a férjem igazából magának csinált kikapcsolódós hétvégét nem nekem


2013. máj. 14. 10:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem adjátok oda a picit a nagymamának? Szerintem a férjed VELED szeretne egy kicsit lenni...
2013. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
54%
Ezt szó szerint így mondd el neki. Hogy ezek után vagy máshogy áll a dolgokhoz, vagy nem mész.
2013. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
76%
Valahol neked is engedni kellene. Ha fáradt és ki akar kapcsolódni VELETEK, akkor én a helyedbe bevállalnám ezt. Sok férj ezt haverokkal szokta megoldani és otthon hagyja az egész családot. Az jobb lenne?
2013. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
88%
7 hónapos gyerek nem okoz annyi gondot a mamáknak hogy kikészüljenek tőle. Jóformán csak eszik, iszik, alszik a agyerek. Miért nem oldjátok meg úgy hogy a mama vigyáz a kicsire és ti kikapcsolódtok. Egyébként nem a férjeddel van a gond, hiszen végül is pihenni mennétek. Ha a szobában kéne lenni egész nap a kicsivel , felesleges elmenni. Neked is jól jöhetne ez a kikapcsolódás, ha csak ketten mennétek.
2013. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

a másik kettő is kicsi,ő meg szopizik,meg egyébként is nagyon anyás.


férjemnek más mondtam régebben h igazából EGYEDÜL szeretnék lénni csak 24 órát,mert kimerültem,mert 5 éve nem voltam egyedül,nem aludtam ki magam stb.


ő azt mondta minden úgy lesz ahogy szeretném de tudom h milyen ,1 percig sem bir nyugton lenni. azért meg kifizetni egy szállodát,h én aludjak ő meg mondjuk sétálgasson vagy ússzon,felesleges. uszoda,park itt is van


lehet h most úgy hangziok h hálátlan dög vagyok és nem értékelem a gesztust,de tartok tőle h az lenne ott is mint itthon. vagyis tudom hisz voltunk már gyerekekkel nyaralni 1-el.2-vel,akkor sem volt másképp

2013. máj. 14. 10:24
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Tehát akkor azt mondod, hogy menne inkább egyedül vagy másokkal?
2013. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
66%
a férjed úgy viselkedik, mint egy hisztis gyerek. A gyerek az övé is! Vegye ki a részét a dolgokból. Mi ugyan 11 hóssal mentünk el nyaralni, 6-kor keltünk, felváltva reggeliztünk, addig a másik szórakoztatta a gyereket a panzió udvarán, utána közösen csináltunk mindent. Alvásidő a gyereknek mindig ott volt, ahol voltunk, babakocsiban, háti hordozóban. Korai fekvés volt nálunk is, el tudtuk foglalni magunkat. Együtt vagytok egy család, én egy 7 hóst max. pár órára bíznék másra.
2013. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
83%
abban viszont igazad van, hogy ennek köze nincs a pihenéshez, hanem a gyereknek megfelelően kell alakítani a napirendet, alvás-és evésidőt betartva, nehezített körülmények között (vigyetek vakdugókat a konnektorokba). Élmény lesz, pihenés nem nagyon.
2013. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
elmondtam az aggályaimat. azt kaptam amit vártam: nekem nem lehet jót tenni bezzeg ő.. :( hát pont ez az.. h elmegyünk,nem lesz jó,és ezután hallgathatom ezt is.. :(((
2013. máj. 14. 10:40
 10/43 A kérdező kommentje:
nem azt mondom, h ő menjen egyedül vagy másokkal hanem h nekem kéne már egyedül mennem vagy barátnővel mert én sehová nem jutok el mert ő nem vállalja nélkülem a gyerekeket!!! amúgy ő megy céges utazásokra,barátokkal stb
2013. máj. 14. 10:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!