Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy erősödtek meg, hogy...

Ti hogy erősödtek meg, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Egyik fő rossz tulajdonságom,hogy nagyon érzékeny vagyok!

Sajnos volt egy rossz időszakom,mikor pótvizsgáznom kellett,hogy tovább mehessek a középsuliban. Ott akkor elsírtam magam. Azt hittem a sok gond,ami akkor rajtam volt okozta ezt. Elvégeztem a sulit,elmentem dolgozni,a suli alatt összejöttem a párommal,ma már 2 gyerkőcünk is van. Emiatt ugye itthon vagyok,most már gyesen és ősszel mehetek dolgozni.

Na de év elején,nyílt egy lehetőség,hogy párom munkahelyére mehetek dolgozni.Nagyon hirtelen jött,felforgatta az életünket,hirtelen kellett mindent csinálni,elkezdeni dolgozni,a kisebbik gyereket napköziben elhelyezni,a volt munkahelyemen felmondani stb. Mire mindent megoldottunk (3 hét),közölte a főnök,hogy ki vagyok rúgva...

Ez engem annyira meglepett,hogy ott helyben el is sírtam magam. Úgy látszik az ilyen témára másként nem tudok reagálni. Amit nagyon szégyellek,mert úgy érzem ez nem fog változni és egy tuti mutyi alak maradok.

Nem voltam rossz munkaerő,sokan mai napig mondják,hogy az egyik legjobb voltam és az egyetlen,aki szerette azt a munkát és önállóan megoldotta egyből,ennek ellenére mégis kirúgtak és hát próbaidő alatt indok sem kell.


Lényegében tudtok-e tippet adni,hogy mégis az ilyen helyzetekben hogy maradhat az ember nyugodt és nem sírós?

A helyzet magaslatán szeretnék maradni és nem összeomlani.


2014. jún. 24. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Ên kb.pont olyan vagyok mint te.Bár engem nem rúgtak ki,viszont a munkahelyemen olyan,mintha minden problémáert engem hibáztatnának.Olyan dolgokban is amihez tuti semmi közöm nem volt.És nem tudom miért pont velem csinàlják ezt?!Ên úgy szoktam ilyenkor csinálni (bár sokszor èrzem,h ugyancsak sűrűn kell pislognom),h fel emelem a fejem és megmutatom ,h büszkébb vagyok ên annàl,minthogy elérjêk amit akarnak,h lássák rajtam,h rosszul esik.Nem szabad megadni nekik azt az örömöt!Azt csak ên tudom,h mennyire fáj ez az ên lelkemnek!Ên meg ráadásul annyira magamra veszek mindent,h aki engem megbànt,akinek ên semmi rosszat nem tettem,sőt...,az utána ên előttem el jópofizhat,már nem tudok rá vevő lenni.De megtanultam,h fel a fejjel,vagyok ên olyan büszke,h ne sirjam el magam már egy egy ilyen szemét ember előtt.Nem szabad mutatni a gyengeséget!Nehéz volt,de belejöttem.
2014. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem ez is volt egy löket,hogy jó irányba lendüljek,de ez rettentően nehéz.
2014. jún. 25. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!