Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkednél az egykori...

Hogyan viselkednél az egykori pasidhoz ha, az most a jövendőbeli sógorod lesz?

Figyelt kérdés

6 éve volt vele kapcsolatom mindketten szinglik voltunk.

Most meg a férjem húgának a vőlegénye.Tegnap nálunk vacsiztak és elég kellemetlen volt!

Elég gyomorforgató helyzet.Még nem beszéltünk a dologról és remélem soha nem derül ki.Bár lehet ő elmonja majd a sógornőmnek.

Mit tegyek,elmonjam a férjemnek vagy ne,...

Előre köszi a választ:)

28 N


2014. jún. 26. 15:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%

Miért, a férjednek nem volt múltja?

Azért az emberek többsége éli az életét és nem csak egy pasival-nővel van dolga egész életében.

Nem gondolnám, hogy ez gondot kellene jelentsen. Kivéve, ha nem közömbös neked az exed...

Én házasságban élek, azért mentem férjhez, mert a férjemmel képzeltem el teljesen a jövőmet és ez most is így van, tehát ha a jövendőbeli sógorom lenne egy pasi a korábbi életemből, hát max. nevetnék egy jót, hogy kicsi a világ, de különösebben nem zavarna, elvégre teljesen normális, hogy én is tovább léptem, ő is tovább lépett és a férjem húga is boldog valakivel...

Ha nálad titkolni kell és számodra ez kellemetlen, akkor gondolkodj el magadban, hogy vajon tényleg túltetted-e már magad az exeden. Mert ezek alapján amit leírtál, szerintem nem.

2014. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

Nem egészen értem mi a gyomorforgató? Még mindig vonzódsz hozza? Ki szakított anno te vagy ő? Ok honnan ismerik egymast, teljesen veletlen az egybeesés? Vagy kozos nagy haveri tarsasag, ahol te 6 eve vele voltal es kesobb a mostani ferjeddel jottel ossze csak mar az exeddel kerultetek egymast?


Azt nem ertem mit szamit, hogy a ferjed feltekeny. Ha 6 eve vege a viszinyitoknak es most lattad ot ujra es benned nem valt ki heves reakciot se pouitiv se negativ iranyba, akkor nem gaz elmondani akarmit is mondasz.

Ellenkezo esetben en ovatos lennek de nem sokat gondolkodnek a dolgon hanem elmondanam. Csak a koritesre figyelnek. Ugyanis ha nagyon negativan fested le az exed, akkor a ferjed a hugat feltve a huganal bekavarhat es rad zuhan vissza az egesz te leszel majd a feketeseggu. Ha viszint tul lagyan kedvesen mondod, akkor meg elofordulhat higy kesobb valoban feltekeny lesz a ferjed.

Kiprobalhatod, hogy ugy mondod el a sztorit mintha egy baratoddal tortent volna es megkerded o mit szolna egy ilyen szituhoz vegighallgatod es utana mondod el, hogy hat mert az a helyzet hogy most ez epp veletek tortenik es neked szukseged van az o tamogatasara es megertesere. Ilyenkor akarmit is mond elotte, az altalaban ujraertekeli a velemenyet es lehet nagyon is megerto lesz.

Ha titkolod Kkor is ki fog tudodni es akkor sokkal jogosabb lesz masok gyanakvasa, hogy talan azert nem mondtad, mert akartal meg valamit az exedtol...De ahogy erzed!

2014. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
37%

Ezt most kell tisztázni,és azt is,hogy már nem akartok együtt lenni.

UGYE!?

2014. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én inkább viccesnek találnám, ha a férjem testvére összejönne egy korábbi párommal :)


DE egy pillanatig SEM titkolnám senki elől.


Egy ilyen bármikor kiderülhet, és ha később derül ki, akkor úgy tűnhet, mintha titkoltam / titkoltuk volna, na az gyanús!


Szóval nem bonyolítanám túl a dolgot, és úgy foglalkoznék vele, hogy ő lesz a jövendőbeli sógorom, és nem az exem.

2014. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mi ezen a gyomorforgató helyzet? Miért ne lehetett volna bármi köztetek, amikor még mindketten szinglik voltatok? Nálunk például a tesóm felesége évekkel azelőtt, hogy összejöttek, az unokatestvérem barátnője volt. Sosem volt ebből probléma a családban.
2014. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%

1. Ebben mi a "gyomorforgató" helyzet?


2. Ha te már lezártad magadban az egykori kapcsolatot, akkor semmiben sem másabb, mint bárki idegen.


3. A férjednek mindenképpen említsd meg, hogy régebben együtt voltatok, de ne csinálj belöle drámát, elég csak úgy mellékesen.


4. Ha ennyire problémázol, akkor csak benned lehet hiba.

2014. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Nem akarok tőle semmit és ő sem tőlem.Én szeretem a férjem és soha nem tudnám megcsalni!

El mondom neki és lezárom ezt az ügyet.

2014. jún. 26. 16:35
 18/22 anonim ***** válasza:
Persze, említsd csak meg neki. Jobb, ha tőled tudja meg, úgyis kiderül előbb-utóbb. Nagy drámát ne csináljatok belőle, meg szerintem problémát sem. Ami volt, elmúlt, a sógornőd és a vőlegénye végül is semmi rosszat nem tesznek azzal, hogy együtt vannak.
2014. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
tegnap szembesültél vele először?
2014. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
56%

Ezt a vacak kamut...

"Tegnap nálunk vacsiztak és elég kellemetlen volt!"

És persze amikor beléptek, akkor sem rezdült egyikőtök sem, hagytátok hogy bemutassanak egymásnak, nem mondtátok, hogy "de hiszen mi ismerjük egymást", egész este nem szóltatok egymáshoz... persze. Meg a férjednek se lett gyanús, hogy ez AZ a Sárvári Balázs, akiről te mesélgettél... hagyjad már a kamuidat. Unatkozol? Ma már ez a harmadik.

2014. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!