Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy problémám, és ez...

Van egy problémám, és ez szerintem kihathatna a jövendőbeli családi életemre is?

Figyelt kérdés
A felelősság nélküli élet az, ami kell nekem.. Pl egy munkahelyen sem tudok megmaradni hosszú ideig, mert nem bírom ha lekorlátoznak, csapdába zárva ézem magam és depressziós leszek.. Szükségem van a szabadságra, és nem tudom, hogy ez változni fog-e ahogy idősödöm? Vagy reménytelen vagyok? Szeretnék majd családot, de félek, hogy ez a nagy szabadságvágyam miatt lehetetlen..
2012. júl. 22. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Sokszor vannak az embereknek ellentmondásos vágyaik. Ilyenkor az a megfejtés, hogy az egymást kizáró vágyak egyike NEM A SAJÁTJUK: Hanem tanulták átvették valakitől, pl. családtagtól láttok, hogy "így kell élni", és magukévá tették a meggyőződést. Ezt kell felismerni pszichológiai segítséggel, kineziológussal, családállítással, SVT-vel vagy bármilyen más sorsalakító, életvezetési terápiával, és megoldódik.
2012. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Teljesen megértelek. Én is így voltam pontosan.

Gusztustalannak fog tűnni, amit írok, de én úgy választottam férjet, hogy ne csak szerelem és harmónia legyen, hanem jó anyagi háttér is.

Meg is találtam, a férjem külföldi, az ő országában élünk, én pedig itthon vagyok háztartásbeliként. Mellette rengeteg hobbira van időm, és tanulásra. Szabadnak érzem magam.

2012. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Elsőnél a pont. Nem szereted a felelősséget és a lekorlátozást és ugyanakkor szeretnél családot, ami a legnagyobb felelősség, és csúnya szóval, lekorlátozás?
2012. júl. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez később változni fog.
2012. júl. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Ami a munkát illeti, találtam olyat, ami szabadúszó és otthonról végezhető, a gyerekvállalástól félek még egy kicsit, de a párom is kötetlen munkaidőben van, így megoldjuk valahogy...
2012. júl. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aztán olyan is van mint én meg a férjem. Mindketten a változatosságot szeretjük, úgy értem egy pár év alatt megunjuk ahol lakunk, a munkánkat is változtatgatjuk, új hobbikba ássuk bele magunkat stb.

De egymás mellett kitartunk sőt gyerekeink is vannak. Korlátozó az biztos de olyan jó érzés hogy vagyunk egymásnak és az élet más területén meg ki tudjuk élni a szabadságvágyunkat.

De az első egyébként iszonyú jó dolgot írt!!!

2012. júl. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon fog ez változni,én is hasonló vagyok,de szerencsére találoztam a párommal aki pont ugy érez mint én és vállalkozásba kezdtük,együnk se dolgozott pár évnél tovább sehol,mielött megismertük egymást,az elsö 1-2 évben sokat dolgoztunk a vállalkozásban,hogy aztán minél kevesebbet kelljen, ma már csak kevés idönket veszi el, a hobbinkkal, egymással,utazással,foglalkozunk,szóval igyekszünk azt csinálni amit szeretnénk,amihez kedvünk van.Ettől még lehet családod,csak olyat kell találni aki megért és hasonlóan érez,és együtt meg lehet oldani szinte mident.
2012. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Válassz olyan munkát, amit te osztasz be pl: kozmetikus, margetinges, fodrász stb
2012. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szüleid hogy neveltek?Pl.bíztak rád bármit is,volt-e valamilyen állatod stb.
2012. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!