Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fogadhatok örökbe...

Szerintetek fogadhatok örökbe gyereket?

Figyelt kérdés
Házasok vagyunk 6 éve, férjem minimálbérre, 112 e ft van bejelentve, nekem nincs jövedelmem, itthon vagyok, háztartást vezetem és egyetemen tanulok, 33 éves nő vagyok. Saját ingatlanban lakunk és van más ingatlanunk is, nyaraló, másik lakás. Nem vagyok egészséges, jóindulatú daganatom van a fülemben, de nem egy egyszerű betegség, sok kezelést igényel és kellemetlen tüneteket is okozhat, az egyik arcidegem is kismértékben sérült a betegségtől, illetve terhesség vállalása sem ajánlott. Ezekkel a paraméterekkel adnak örökbe gyereket?

2014. jún. 27. 18:53
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
9? A 8. hsz-em nem ugyanezt jelentette?
2014. jún. 27. 19:31
 12/35 anonim ***** válasza:
85%
Igen csak ti nem ketten lennétek már arra hanem hárman. Segélynek semmi köze tudtommal ehhez.
2014. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
segélyhez nincs, de a létminimumnak van köze hozzá gondolom.
2014. jún. 27. 19:32
 14/35 anonim ***** válasza:
32%

Férjed talán elsőként elkezdhetne rendesen adózni. Nem valami jó példa a gyereknek az adócsalás.

Lehet szépítgetni bárhogy, de senki se fogja elhinni, hogy 112ezerből fenntartotok 2 lakást, nyaralót és magatokat is. Ja meg gondolom simán felvennéd a családit,gyest is, amit mi rendesen adózok finanszírozzunk neked.

2014. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
A férjem főnökével beszéld meg esetleg, mert nyilván nem a férjem akarja, hogy minimálbérre legyen bejelentve. eszem megáll az ilyen hülyeségeken. Tudod, hogy hányan csinálják ezt ebben az országban? És nem a munkavállalók kérik elhiheted. Ez a munkaadók szemétsége, mert ők így akarnak spórolni.
2014. jún. 27. 19:37
 16/35 anonim ***** válasza:
40%
15: ez nem hülyeség, hanem bűncselekmény...
2014. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
47%
Hat kedves kerdezo, ezert is van ott ez az orszag ahol van.... Aztan lehet a mindenkori kormanyt szidni...
2014. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Nem akartam ilyen kérdésekbe belemenni, de a kormánynak, illetve a megfelelő hivataloknak kellene megnézni azt, hogy a cégeknél miért van mindenki minimálbérre, meg 4 órára, meg tudom is én mire bejelentve. A munkavállalónak szívás, mert kevesebb lesz a nyugdíja és mert nem tud pl. hitelt felvenni.
2014. jún. 27. 19:48
 19/35 A kérdező kommentje:
Csinálnának egy normális ellenőrzést, akkor mindjárt látszana, hogy X nem 2 órát dolgozik naponta, hanem 12-t. Ennyi.
2014. jún. 27. 19:49
 20/35 anonim ***** válasza:
79%
Igen, és ha a lakhatási körülményeiteket meg a pénzügyi körülményeiteket ellenőrzik az örökbefogadási kérelem benyújtásakor, ott is kiderül még majd 1-2 dolog...
2014. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!