Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fogadhatok örökbe...

Szerintetek fogadhatok örökbe gyereket?

Figyelt kérdés
Házasok vagyunk 6 éve, férjem minimálbérre, 112 e ft van bejelentve, nekem nincs jövedelmem, itthon vagyok, háztartást vezetem és egyetemen tanulok, 33 éves nő vagyok. Saját ingatlanban lakunk és van más ingatlanunk is, nyaraló, másik lakás. Nem vagyok egészséges, jóindulatú daganatom van a fülemben, de nem egy egyszerű betegség, sok kezelést igényel és kellemetlen tüneteket is okozhat, az egyik arcidegem is kismértékben sérült a betegségtől, illetve terhesség vállalása sem ajánlott. Ezekkel a paraméterekkel adnak örökbe gyereket?

2014. jún. 27. 18:53
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy jó ötlet :)
2014. jún. 27. 21:37
 32/35 anonim ***** válasza:
39%
Kedves 23-as. Nem értelek. Mintha ellenség lennél...de hogy miért?
2014. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
76%
Javaslom neked a gyermekvállalás, örökbefogadás részét a gyakorinak. Ott biztos több értelmes választ kapsz.
2014. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
49%
32: Mire érted? Igen, felhúzom magam, ha valaki nem bírja felfogni, hogy papíron nettó 70.000 ft nem elég 2 ember eltartására...
2014. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Nem, papíron nettó 112 ezer a bére, ezek szerint talán nem is minimálbérre van bejelentve.
2014. jún. 28. 18:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!