Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtökéletesebb és legtökéle...

A legtökéletesebb és legtökéletlenebb ember, feleség, anya, akit ismersz?

Figyelt kérdés

Mostanában sok az ilyen jellegű kérdés,amiről a végén mindig kiderül,hogy csak kamu volt.

De kíváncsivá tettek,hogy ki melyik ismerősét látja a legjobb és legrosszabbnak ebben a szerepkörben.

A legrosszabb:

-19 évesen terhes lett,a párjával együtt úgy döntöttek,hogy megtartják a babát és a srác is odaköltözött hozzájuk

-apuka azóta lelépet,így a nagymama csak a 27 éves lányát és 7 éves unokáját tartja el már.

-anyuka életében 1 évet dolgozott,részmunkaidőben

-a 60x éves nagymama végzi el a házimunkát is,anyuka a kávéscsészét nem rakja bele a mosogatóba

-havonta egyszer süt palacsintát,meg egyszer zacskós rántotthúst

-a gyerek most végezte az 1. osztályt,anyuka összesen 1szer vitte el iskolába,mert nagymama elutazott 1 napra

-se évnyitóra-évzáróra,fogadó-vagy szülői órára nem ment el,a gyerekkel egyszer nem ült le tanulni

-a lakásban dohányzik,a kisgyerek mellett

-9-10 körül elmegy bulizni(hetente 5ször) és 3-4 körül ér haza

-napközben alszik,meg facebookozik

-nem tudja elindítani a mosógépet

-a Wct nem húzza le

-utcai ruhában fekszik le

-a gyerek is

-a gyerek akkor fürdik,amikor játszani akar,tisztálkodási céllal nem kell neki esténként fürödnie

-ha 10kor alszik el a gyerek akkor 10kor alszik el,ha éjfélkor,akkor éjfélkor

-anyuka miután délután felkel,utcai ruhában,fésülködés nélkül,szétfolyt sminkkel az arcán ül órákig a facebook előtt

-a gyerekkel nem foglalkozik,nem játszik egyáltalán

-képes kilépni egy csomagban farmerből,harisnyából,zokniból,bugyiból,úgy,hogy a szoba közepén hagyja és lifeg benne a véres betét

-láttam már a kutyájukat véres tamponnal a szájában szaldgálni

-láttam már a szárítón kimosott egybefarmert-harisnyát-zoknit-bugyogót-betét száradni

-az ágyban fekve eszi az ebédet

-ha épp elalszik képes belefeküdni a kajába az ágyon és tiszta főzelék az arca

-láttam már lehányt ágyneműben aludni

-azt is láttam,amikor a kutyapisiből kiemelte a kabátját,megszagolta,majd felvette

-ugyanezt kutyaszar lepöcögtetéssel is láttam

-képes a tányér egyik oldaláról enni a virslit,a másik oldalára pedig ráhamuzni

-már azt is láttam,hogy a kávéscsészébe hamuzott,majd beleivott

-a nagymamamát sajnos néha bántalmazza és úgy üvöltözik,hogy zeng az utca

-a nagymama tartja el,ő veszi meg az utolsó darab felvágottat is,mégis lop a pénztárcájából

Tömören megfogalmazva a legalja annak,amit valaha is láttam.

Jujj,de hosszú lett

A legtökéletesebbet most mégse írom már le,de érdekelne ki mit lát.

Remélem nem törlik a kérdést.

Egyébként a szomszédban lakok.


2014. jún. 24. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a nagyi a legtökéletesebb.

Én egyik ismerősömtől halottam, hogy a húga elment bulizni, 24 órára a kiságyban hagyta az 1 éves gyereket, aki már amúgy is csont és bőr volt. Most ismerősnél van a kislány szerencsére.

2014. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

A legtökéletesebb feleség, anya akit ismerek.

6 gyereke van, a legidősebb már felnőtt, a következő 14 éves, a legkisebb két éves. A férje külföldön dolgozik, hogy mindenük meglegyen.

Ha láttatok már türelmes, gondoskodó anyát, hát az ő. A gyerekek kitűnő tanulók, tehát erre is nagyon odafigyel. Emellett a kertjében mindent megtermel amire a családnak szüksége van. Mivel a kicsi még kicsi csak pár órát dolgozik egy magán napközibe, ahol ugyancsak kicsikkel van.


Én nem tudom, hogy honnan van ennyi ereje, de az biztos, hogy sokkal több ilyen nő kellene.


Rossz példát nem írok, szerintem a fenti kettőn szörnyülködhettünk eleget.

2014. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Minden relatív. Nekem pl. egyáltalán nem szimpatikus az, aki szül 6 gyereket és emiatt a férjének külföldön kell gürizni és nem látja a gyerekeit felnőni. Viszont sok olyan tisztességes családot ismerek, ahol szépen nevelnek 1-2 gyereket és mindketten dolgoznak. Nem lehet megmondani, hogy ki a legjobb, vagy legrosszabb, mert mások életébe soha nem látsz bele, mások helyzetét 100%-osan soha nem érzed át. Én (és a férjem is) igyekszünk úgy élni és úgy nevelni a gyerekünket, hogy tiszta legyen a lelkiismeretünk.
2014. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legtökéletlenebb: Apósom!

Úgy érzi,hogy ő tud mindent,ő a legbölcsebb,legokosabb,majdnem isten!

Közben elmar maga mellől mindenkit.A feleségét 10en éve, legkisebb fiát pár éve sikerült és most mi jövünk.

Csak elfelejti,ha mi nem lennénk, ő már rég utcán lenne. sosem hánytorgattuk fel neki,mert tök természetesnek vette,hogy 1,5 évig nem dolgozik és eltartjuk,úgy hogy két kisgyerek van és én majd csak 3 hónap múlva megyek vissza dolgozni,addig csak családi+gyes és párom fizetése van és mindent mi fizetünk szó szerint. Egyedül a kajáját kellett megoldania és a gyógyszerét. Mióta dolgozik (3 hónapja) bekattant és ki akar minket dobni. És főleg azért,mert nem érti meg,hogy csak a ház fele az övé és ez ellen nem tud mit tenni...

A legtökéletesebb ember talán akit ismerek,párom anukájának testvére.

Még egy olyan türelmes kedves embert még nem ismertem,mint ő.A felesége is az volt,míg három éve el nem hunyt

2014. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál az én szememben a nagymama hibája,h úgy kezeli a felnőtt lányát is,mintha kisgyerek lenne,akire rá kell hagyni a dolgokat,mindent megtenni helyette stb.


Az én lányom 14 éves,de úgy nevelem,h sok mindent megcsináljon maga után,még hozzá is teszem,h nem várhatod el,h ezt meg azt is én csináljam meg helyetted hiszen nagy vagy már ehhez.


Ezt tökéletesen megérti és elég önálló is.Viszont én el is szoktam magyarázni a dolgokat neki,szóval a napi kommunikáció is megvan köztünk a dolgokról,amit leírtál a mi otthonunkban elképzelhetetlen.Az elején még volt ilyen megvonás,h ez esetben nincs Tv,nincs barát stb,amíg nem látom ezt meg azt.De mivel utána szabad,magától hamar ráállt a változásokra.


Itt a nagymamában egy nagyon egyszerű és nem egy gondolkodó embert írtál le,aki számára úgy tűnik könnyebb mindenki helyett robotolni,mint alap dolgokat elvárni az otthonban.

2014. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kétféle rosszat ismerek.

1. pénzzel, háziasszonysággal nincs probléma, de teljesítménykényszeres, terror alatt tartja a gyerekeket, a fiának kinyalja a seggét, a lányt meg minden miatt szekálja (csak mert nem hímnemű), folyamatosan rombolja a gyerekek önbizalmát, játssza a mártírt, hisztériás, sosem kér bocsánatot, a lánya általa kiváltott pszichés problémáit magasról letojja


2. túl korán lett terhes, a pasi elhagyta - fiatal nő volt, a gyerek neki nyűg - persze mások előtt játszotta az agyát, hogy milyen jó anya

több időt töltött pasizással, mint gyerekneveléssel - még Enrique Iglesiasról is többet áradozott, mint amennyit a saját gyerekéről beszélt

a gyerekre alig költött vmit eleinte, utána meg minden vacak kacatot megvett neki, csak rendes füzete, kajája nem volt

nagyon nem figyelt oda a gyerekére, az elkallódott - azt ne mondja nekem senki, hogy normális szülő gyereke 3.-os korában mellkidobós haspólóban meg miniszoknyában jár, főleg, ha nem is áll jól neki, 12 éves korában meg vmi 30éves kopasz fazonnal jár, és bulisminkben grasszál a suliban

-ha tanította is vmire a gyerekét, akkor arra, hogy hogy verjen át másokat - esküszöm, hallottam...

-káromkodik, mint a kocsis

2014. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!