Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hónapos kapcsolatban...

Pár hónapos kapcsolatban "véletlen gyerekvállalás". Mit gondoltok róla? Miért olyan biztos hogy csak rossz sülhet ki belőle?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 18:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Mit értesz pár hónap alatt? Nálunk 8 hónap után jött a véletlen baba.

Nem vigyaztunk kellően. De éreztük olyan erősnek a kapcsolatunkat, hogy vallaltuk őt. Minden más adott volt. Saját lakás, auto, munka mindkettőnknek. Én 24, parom 30 éves volt.

Nem bántuk meg. Azóta is együtt vagyunk, és ő a legnagyobb csoda az életünkben!

Ennek már 5 éve.

2014. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
72%

Ha a "veletlenul" szo tenyleg veletlent jelent, akkor mi is ide tartozunk. 9 honapos kapcsolatba fogant a lanyunk, 3 honapja eltunk egyutt. Nem szepitem, a pici egy eves koraig megjartuk a hadak utjat, tobbszor majdnem vege lett. Utana kezdett lassan javulni a helyzet, de mostanra jutottunk el oda, hogy tenyleg visszatalaltunk egymashoz. Lassan indul a kisteso project, immar tervezetten!;-)

27N/35, F 21 hos kuslany szulei

2014. jún. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%

Erdekelne miert lettem lepontozva.. Ne csak a gombot nyomkodjak az illetekesek, irjak le miert nem volt hasznos a valaszom!

utolso voltam...

2014. júl. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
94%
nekünk egy hónap járás után kiderült, hogy terhes vagyok . volt sok jó és rossz is , most 17 éves házasok leszünk . az első gyerek meghalt, de azóta van egy fiunk és egy lányunk imádjuk egymást . ha szeretitek egymást ne halgassatok senkire a ti döntésetek.
2014. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
4-es, ha a volt parodat "apukanak" hivod, nem is csodalom hogy lelepett....
2015. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!