Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám jogosan háborodott...

Édesanyám jogosan háborodott most fel ezen?

Figyelt kérdés

A párom is én én is sokat dolgozunk mostanában, így szinte alig látjuk egymást 1-2 órára. Megbeszéltük, hogy a hétvégén nála alszok. Anyu pedig kiakadt azon, hogy én nem hívtam fel telefonon, és most nem beszél velem. Azt azért hozzá tenném, hogy délután 5-kor indultunk el itthonról és másnap délre már itthon is voltam. Jogosan akadt most ki ezen? Úgy gondolom, hogy nem vétettem akkora hibát, hogy abban a pár órában csak a páromra koncentráltam.


21/L


2014. jún. 30. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
minek néz ovisnak? felnőtt vagy azt csinálsz amit ajarsz. nincs igaza!
2014. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
40%
Természetesen ez attól is függ, hogy anyuddal mennyit találkozol. Fel kellett volna hívnod, hogy mi a helyzet, ha olyan viszonyban vagytok. De neki is meg kellene értenie, hogy keveset találkoztok, így kiakadásának jogossága fifty-fifty.
2014. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem azért akadt ki, hogy a párodnál aludtál, hanem talán azért, mert nem tudott róla és idegeskedett, hogy hol vagy. Ha nem, akkor nem értem, hogy egy 21 éves lány miért nem tölthet együtt egy estét a párjával.
2014. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Anyukáddal élsz tehát? És nem szóltál neki, hogy nem fogsz otthon aludni? Vagy az a baj, hogy tudott róla, de aznap nem hívtad fel?


Nálunk az a policy, hogy küldök magamról egy smst/emailt, ez egy perc, 8 éve nem lakom otthon, szüleim kisvárosiak, én meg a naaagy Bp-en vagyok és szeretnek tudni róla, mizu:)


27l

2014. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Anyával élek, és tudott róla, hogy a barátomnál alszok. De ő kiakadt azon, hogy nem hívtam fel este, hogy mizu.
2014. jún. 30. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Nevetséges az egész. Úgy, ahogy van. 21 vagy, viselkedj is úgy! Anyád meg majd megemészti.
2014. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

figyu, ha ilyen felnőtt vagy, ne lázadj, fogadd el, amit kér. tedd meg:)


legközelebb dobj rá egy smst vagy emailt, hogy jól vagy:)

2014. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És miért nem hívtad fel egyébként? A pár óra koncentrálásba belefért volna egy öt perces telefonbeszélgetés, nem?
2014. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!