Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz összejönnöm 1 idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz összejönnöm 1 idősebb lánnyal/nővel, akkor amikor szeretne kisbabát?

Figyelt kérdés
Ami 1-2 év vagy pár hónap múlva lenne esedékes szülinapja után.

2013. okt. 6. 16:58
1 2
 1/11 Tarnolf ***** válasza:
Hány éves is vagy? Attól függ.
2013. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha te is gondolkozol már családalapításon, akkor nem. Ha viszont te semmi esetre se szeretnél gyereket, akkor én nem tenném a helyedben.
2013. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
19/F vagyok, a lány pedig 26/N. A lány tetszik nekem, meg nagyon bejön csinos aranyos kedves. 2014 májusában lesz 27 , és 27 éves korára tervezi a család alapítást.Szeretném ezt a lehetőséget,kihasználni akkor,ha nem lenne fiúja összejönni.
2013. okt. 6. 17:06
 4/11 ASOT ***** válasza:
100%

Most akkor nincs barátja neki igaz?

És ha nincs pasija még 3évig akkor hogy akarna gyereket? Tökmindegy csak valakitől legyen??

De én azt mondom h TE fiacskám még fiatal vagy ehhez.

2013. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Társkeresőn ismerkedtem meg a lánnyal, és nagyon jó a kapcsolatunk,9 hónapja ismerjük egymást már szeretjük egymást ismerősileg. A lány érett felnőtt nő, és szeretne pasit, meg saját családot is, jól keres. Én nem baba miatt jönnék vele össze,vagy ismerkednék hanem tetszünk egymásnak.
2013. okt. 6. 17:15
 6/11 anonim ***** válasza:
A terv és a megvalósítás nem ugyanaz. Sok mindent tervez az ember, ebből kevés valósul meg, tudni kell alkalmazkodni a szituációhoz, vagyis ha tetszik, hajrá 2 opció van: vagy megváltoztatja terveit miattad, vagy nem, akkor szakíts vele.
2013. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nagyon át kell ezt gondolnod szerintem!

Ha már tudod, hogy Te mit is akarsz valójában, akkor azt el kell mondanod neki. Ha ezt el tudja fogadni, akkor hajrá! Nem késő 30-32 évesen sem gyereket szülni...de Te akkor is csak 22-24 éves leszel. Te akkor már szeretnél családot? Hiába tetszik a lány ha nem egyeznek a jövőbeli terveitek, akkor viszont nem gondolom, hogy jó ötlet összejönni.

2013. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ismerősileg szeretitek egymást?Azt hogy?27 évesen más nem lány az illető,hanem NŐ
2013. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha komolyan gondolod és később te is szeretnél babát akkor érdemes össze jönnöd vele.
2013. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó ismerősők vagyunk,sima barátként szeretjük egymást a lánnyal. ketten komolyan terveztünk jövőinket,van sok közös bennünk. Többi már összejövünk, baba lesz-e rajta múlik
2013. okt. 10. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!