Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen online családi költségv...

Milyen online családi költségvetés programot ismersz? Már unom a kockás füzetet inkább online vezetném.

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 08:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Google drive, táblázat és email alapján meghívod. Be lehet állítani, hogy csak ti lássátok és tudjátok módosítani. Minden ilyen fájlom ott van fent. Az ismerősi körrel is ott vezetjük a bulikra, hogy ki mit visz vagy hogy érkezik ha hosszú hétvége vagy hasonló. :)
2014. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 PWDKaller válasza:
0%
Ha unod a kockást vegyél csíkosat vagy simát !
2014. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

én is exelben csináltam egy táblázatot.


De arra nagyon ügyelj, hogy ez külső memórián legyen, mert ha tönkremegy a gép, vagy vmi miatt újra kell telepíteni, akkor az egésznek annyi.


Jó néha visszanézni 2-3 évvel ezelőtti költéseket, és a fejedet verni a falba, hogy hova a fa.szba költöttél el ennyi pénzt.

2014. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is google drive táblázatában vezetem.

Saját gépemen nem tartom, mert ki tudja mikor sérülhet meg a merevlemezem vagy hasonló, és akkor oda lenne az összes adatom.

De tudok ajánlani még egy kifejezetten erre való online szolgáltatást: toshl

Angol nyelvű, van fizetős, és ingyenes változata is, illetve ha van okostelefonod, arra is telepítheted.

2014. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én 46 éve vezetek háztartást és mindig felírom a költségeket, ez azért is jó, mert követni lehet a fogyasztásokat (áram, víz, gáz) így a következő hónapban jobban meg kell húzni a nadrágszíjat ott ahol túllépés volt. Nekem nagy segítségemre van, hogy kártyával fizetek általában mindenhol (csekkeket kivéve, mert azokat csatolom a havi boritékba a feladott rezsiköltséghez, amit aztán 5 évenként megsemmisítek)így az SMS-ben mindig értesítést kapok nem csak a kiadott költségről, hanem arról is, hogy hogyan áll a bankszámla egyenlege, nehogy túlköltekezzünk. Nagyon hasznos dolog, hiába gúnyolódik rajta az egy kiló almát kétszázért válaszadó, mert az lehet, hogy neki nem számít mikor mennyit ad ki, de sokunknak igen is számít, főleg akik a nagyvárosban élünk, mert nekünk valóban almát kell venni, de nem kétszázért, hanem négyszázért, mivel nem tudunk kimenni a kertbe leszakítani az almát, felszedni az epret, kihúzni a répát, vagy leszedni a paprikát paradicsomot egy jó lecsóhoz. Tudom, hogy ezzel nem kis munka van, de megéri, mert van eredménye, és végül is nem kerül annyiba, mint ha bemész egy szupermarketbe és megveszed. Nem utolsó sorban jó móka olvasni a 70-es, 80-as évek kiadásait, hogy mi mennyibe került akkoriban a 20-as kolbásztól kezdve a 3 forintos kenyérig és még sorolhatnám. De hol van már az az idő, egyszóval hasznos, nem kárbaveszett időtöltés, főleg ha a gyerekek is látják, mert akkor ők is így fogják csinálni. A hozzászólók többségével egyetértek, hiszen lehet, hogy többségben vagyunk azok, akik havi költségvetést készítenek.
2014. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én a contoroll nevű ingyenes webes háztartási naplót használom, keress rá. Online, többen is beléphetnek ugyanazzal a névvel, lehet több számlát külön-külön és együtt is kezelni.
2015. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

[link]

Meg tudod osztani másokkal is, kereshetsz benne akárhány évre visszamenőleg.

2018. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!