Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek kb.150-200 fős esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kb.150-200 fős esküvője volt mennyibe került mindennel együtt? Mennyi jött vissza belőle?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 12:38
1 2
 1/19 okoska31 ***** válasza:
57%

jött vissza belőle?


Hú, érdekes hozzáállás az esküvő szervezéshez, megtalálni a fedezeti pontot....:)


egyébként szerintem ha átlagosan 10.000 Ft-os fejenkénti nászajándékkal számolsz, akkor kb. lehet, hogy meg is vagy. Csak meg kell finanszírozni. És szólni, hogy cash-t kértek nászajándéknak (én spec. nemrég voltam egy ilyen esküvőn).


Ha pedig profitot szeretnél, akkor menyasszonytánc legyen:)

2012. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Szia,


mienk 3,5 M volt, vidéken, szerintem szép, de azért nem luxus körülmények között. Ennyi jött vissza kb, úgyhogy mi az egészen az élményt nyertük csak meg :)

2012. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Kb. 5 millióba került, és 3,5 jött vissza, valamint a szülőktől egy majdnem 2 millió forint értékű nászutat kaptunk ajándékba, így mondhatni nálunk is "ajándék" esküvő volt. De persze nem ezért tartottuk, ha egy forintot nem kaptunk volna vissza, akkor sem haltunk volna éhen utána, nem hitelből tartottuk. Azért tartottunk ekkora lakodalmat, mert a pénztárcánk megengedte.
2012. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés, nem akarok az esküvőmből üzletet csinálni! Mi nem kötöttük ki, hogy csak pénz lehet, mert nincs rá szükségünk! De pl. valaki beleírja a meghívóba! A mi esküvőnk 200 fős volt! 7.5 millióba került, ebből 5 millió jött vissza és még egy csomó tárgy, és a szüleimtől egy nászút Balira!
2012. júl. 11. 13:51
 5/19 A kérdező kommentje:
Kapta mindenki a zöld kezecskét! :) Várom a további válaszokat! :)
2012. júl. 11. 13:53
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Elég szép összegekről írtok, fotográfusként sok esküvővel találkozom, az átlag valahol egy és kétmillió között van (már aki az orromra köti a büdzsét), persze mindig vannak kirívó esetek felfelé is, lefelé is. Sok boldogságot mindannyiotoknak!:)
2012. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
220 fő 6 millió és 6,7 jött vissza,tiszta nyereség :D
2012. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kezecske! Kíváncsi lennék, hogy egy kb.150 fős esküvőt hogyan lehet 1-2 millióból kihozni... De komolyan! Mi nem spóroltunk, mert megengedhettük magunknak, de nyílván mi is az észszerű határok között mozogtunk! Az étel sem volt kiemelkező szerintem 8000/fő+ még vettünk egy italcsomagot, ami korlátlan italfogyasztást biztosított, erre nem emlékszem mennyi volt egy főre! A ruhám, a gyűrűk a férjem ruhája viszont nagyon megdobta! A tűzijáték is! A dekoráció horror összegű volt! Más hogyan spórol ezzel?
2012. júl. 11. 14:43
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk 1 millióból a 40 fős esküvőnk jött ki, nem spóroltunk kifejezetten semmin, de nem is költöttünk luxusra. Kíváncsi lennék én is, hogy lehet ugyanennyiből 3-4x annyi vendéget fogadni...


Szép volt, jó volt, megérte az árát. :)

2012. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk ugyan "csak" 130-140 fő, de kb. 1,6 m körül van. Majd szeptemberben lesz, úgyhogy nem tudni mit kapunk vissza.
2012. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!