Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukámra rájár a rúd. Ismertek...

Apukámra rájár a rúd. Ismertek olyat, aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés

2007 nyarán elcsúszott, eltörte a lábát. Nyílt törés, 6 műtéte volt, azóta sem jött rendbe a lába. Hétfőn ismét elcsúszott, eltört 3 csigolyája. Nagyon kevesen múlt, hogy nem bénult le. Anyuval arra gondolunk, hogy a volt felesége "átkozta el".


Amikor apu a volt feleségével élt, a nő megcsalta, hónapokon át. Amikor apu rájött, azonnal beadta a válást. Persze a nő nem akart válni, hisz apu akkor jól keresett, főzött, takarított. Aztán végül is elváltak, és a nőnek több szeretője is volt, de mindig is vissza akarta hódítani aput. Persze ő közben megismerkedett anyuval (aki szintén elvált nő volt, egy kislánnyal). Összeházasodtak, megszülettem én. Apu exfelesége utálja az egész családunkat. Sokszor eszünkbe jut, hogy ő átkozott meg minket. Persze ez ugye majdhogynem lehetetlen. Csak mégis furcsa, hogy 17 évig boldogan éltek anyuval, aztán az utóbbi 2 és fél évben mennyi balesete van. :(


2010. jan. 6. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármilyen átok is fogna valakin. Hány éves az édesapád? Én inkább egyensúlyzavarra, főleg pedig csontritkulásra gondolok. Utóbbi miatt csontsürüséget kellene méretnie. Ilyen esetek uitán sokkal jobban kell vigyáznia magára, óvatosabbanközlekedni, stb.
2010. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenki akit megátkoztak meghalna,kihalt volna az emberiség.Ami apukáddal történt szerencsétlen véletlenek sorozata.Ne agyaljatok ilyen butaságon.
2010. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

56. Persze 125 kg. :S


Ezt az átkos dolgot én sem gondoltam halálosan komolyan. :)

2010. jan. 6. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Meg is adtad a választ erre a nagy rejtélyre:125kg itt a bibi.
2010. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pech sorozat.Gondoljatok arra, ennél már csak jobb jöhet
2010. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2007ben volt a balesete. Nem akkor lett 125 kg, hanem kb 1990 óta ilyen nagy darab. Előtte is esett már el, részegen. Semmi baja nem volt.


Mikor a lábát törte el, nem ivott egy kortyot sem, és hétfőn sem az ital miatt esett el.

2010. jan. 6. 17:49
 7/9 A kérdező kommentje:
17:46. Köszi. Mi is ezt reméljük. Félünk attól, hogy megpróbál felkelni (elég makacs) és neadjisten lebénul. :(
2010. jan. 6. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már az elátkozásról meditálunk: inkább az volna a furcsa, ha az átok 17 év után kezdne el hatni! Neeem, ennek bizony nagyonis reális magyarázata van (fent elmlítettek).
2010. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

17 év után volt apunak, a fiának és az exfeleségének egy komoly vitája. (Gyerektartás ügyben. 22 éves volt akkor a "bátyám", fél éve nem járt be az iskolába, dolgozott. Így apu megszüntette a gy.tartást. És emiatt volt a vita Rá kb 1 hónapra volt a lábtörés.)


Ebből gondolom, hogy erre nincs "logikus magyarázat".

2010. jan. 6. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!