Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap kiderültek a páromról...

Tegnap kiderültek a páromról dolgok. Kérdezzek rá nála?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy tíz évig úgy lakott a feleségével, hogy már el voltak válva. Azt is tudom, hogy a feleségét megcsalta egy csajjal aki azt hazudta, hogy tőle terhes. De most a szomszéd csaj kikotyogta, hogy apósom élettársának a lányával is összeszürte a levet és állítólag terhes is maradt tőle, de elvetette. De már azt is hallottam, hogy a háziorvosunk aszisztensével is viszonya volt.

Én két hónapos terhes vagyok. Mit csináljak?


2014. júl. 7. 09:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Készülj fel a válásra :D. Úgy hinti a magjait, mint a parlagfű.
2014. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

Vakard meg a bal füled tövét!

Leirásod lényeges idöadatok nélkül értelmezhetetlen.

2014. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Ezek mikor történtek? A megismerkedésetek előtt? Mert akkor az a múltja, te pedig a jelene vagy. Ha akarja, majd elmondja.
2014. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

A pletykákra adni nagy hülyeség, de a legegyszerübb lenne a PÁRODDAL megbeszélni, hamár vele élsz.


Ha meg semennyire sem bízol benne, akkor egyrészt miért vagy vele, másrészt miért vállalsz gyereket töle?!?!?!?

2014. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Még a megismerkedésünk előtt. A feleségével együttélést ő mondta. A csajról akivel az asszonyt csalta azt is régóta tudom. De az utolsó két viszonyról csak most szereztem tudomást, de nem tőle.
2014. júl. 7. 10:00
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Ne, tőlünk kérdezzed...
2014. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Ezt kifogtad.
2014. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Miért gond az, ha a megismerésed előtt bárkivel is viszonya volt? Magánügye.

Ha elég őszinte és bizalmas a viszonyotok, majd elmondja, ha akarja. Ha nem, az se gond.

2014. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Állj, azt írod, "kiderültek dolgok" - hát nem derült ki semmi, csak a szomszéd lány pletykált valamit.

Én téged nem értelek, együtt élsz egy pasival, gyereket vársz tőle, de az interneten kérdezel meg vadidegeneket, hogy beszélgess-e vele, és ráadásul jobban bízol a szomszéd csajban, mint a párodban. Ez nekem nagyon fura.

2014. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Most nem azért, de mi lenne a gond azzal, ha a megismerkedésetek elött volt két olyan barátnöje is, akiröl nem mesélt neked?


Egyik kapcsolat sem olyan, hogy bármi jelentösége is lenne, és a múlthoz tartozik.

2014. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!