Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdezzek rá nyíltan vagy várjak?

Kérdezzek rá nyíltan vagy várjak?

Figyelt kérdés
A barátommal már 3 hónapja együtt vagyunk. Mindennap ott vagyok nála (egyedül él) már úgy mondja mindig hogy otthon vagyok,de a ruháim és a cuccaim nincsenek ott és mindig haza megyek fürdeni stb. Nem ajánlotta fel,hogy költözzek oda cuccostul. Kérdezzek rá,miért nem? Vagy várjak még?
2012. szept. 8. 16:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, még ha az lenne, hogy miért nem költöztök össze egy közös lakásba vagy albiba... de ez??? Hogy még te kéred számon, hogy miért nem költözhetsz oda?


Ne haragudj, de 3 hónap után én sem költöznék össze senkivel.

Lehet, hogy úgy mondja, hogy otthon vagy, de valószínűleg ezt úgy érti, hogy otthon érezheted magad, mert több vagy, mint egy vendég.

De csak azért vagytok ott, mert olcsóbb, mint mindig elmenni valahova, és kényelmesebb, mint egy parkban ülni.


azért nem semmi, hogy 3 hónap után rá akarsz kérdezni, hogy miért nem lakhatsz ott. Tudod, az ember nem meghívatja magát, hanem megvárja, amig meghívják. Biztos jó oka van rá, hogy még nem akarja, hogy ott lakj.

2012. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval!

3 hónapja vagytok együtt, de ez még elég rövid idő szerintem az összeköltözéshez.

Nekem mondjuk leginkább azzal van gondom, hogy az összeköltözés egy pár életében közös döntésnek "kell", hogy legyen, hiszen az erőltetés szerintem teljesen felesleges.

2012. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok: Bocs a keszekusza fogalmazásért!
2012. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, kérdezz rá, és ha azt mondja, h nem szeretné, akkor dobd ki.


3 hónap után??? Mit akarsz számonkérni?

2012. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kérdezd meg ,hiszen az az ő lakása,és biztos okkal nem akarja , hogy ott lakj. 3 hónap nem elég arra , hogy valakihez odaköltözz , arra se elég , hogy megismerkedj normálisan valakivel, a költözés komoly döntés kell hogy legyen. Ha a párod igazán szeretni fog majd és kellően megbízik benned ,akkor lehet, hogy kulcsot is ad ,de addig örülj,hogy ennyit ott lehetsz nála.
2012. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
91%
Micsoda rámenős libák vannak.
2012. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap után nem költöznék össze senkivel.

Egy ennyire rámenős csajjal pláne nem.

2012. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 szaffi123 ***** válasza:
19%

Szerintem, ő nem azért kérdezte, hogy osszátok hanem azért, hogy tanácsot adjanak neki..Nem értem miért nem lehet rendesen válaszólni????It mindenki csak osztani tudja a másikat...Rendesen nem lehet elmondani a dolgokat?Ezét miért lenne rámenős?Ő látja, hogy milyen a kapcsolatuk stb..Föleg ha már 20 körül van...miért nee???


De azt tanácsolom várj még:) Biztos komolyabb már a kapcsoalt ha mindig ott vagy nála, mert vanak akik csak két háropm naponta találkoznak..Ott is szoktál aludni nála??Mert ha igen akor az már majdnem olyan is..mintha együtt laknátok..De ha nem akor téleg várjál még amig ő nem fogja mondani:)

2012. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem osztjuk le csak leirjuk neki a véleményünket, mivel kiváncsi volt rá, viszont te is azt irod le amit mi.. szóval a lényeg ugyanaz.
2012. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 szaffi123 ***** válasza:
3%
Mindegy hát nem teljesen ugyan az:D
2012. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!