Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap kiderültek a páromról...

Tegnap kiderültek a páromról dolgok. Kérdezzek rá nála?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy tíz évig úgy lakott a feleségével, hogy már el voltak válva. Azt is tudom, hogy a feleségét megcsalta egy csajjal aki azt hazudta, hogy tőle terhes. De most a szomszéd csaj kikotyogta, hogy apósom élettársának a lányával is összeszürte a levet és állítólag terhes is maradt tőle, de elvetette. De már azt is hallottam, hogy a háziorvosunk aszisztensével is viszonya volt.

Én két hónapos terhes vagyok. Mit csináljak?


2014. júl. 7. 09:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hogyne hinnék már a szomszéd csajnak amikor a testvére apósommal lakik és a párom híres a faluban a nőügyeiről. Az asszony is azért vált el tőle.
2014. júl. 7. 10:17
 12/19 anonim ***** válasza:
ezt vele kéne megbeszélned nem a szomszéd Juliskával
2014. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

a párod híres a faluban a nőügyeiről.

Kérdező, te összejöttél a falu "Casanova"-jával. Mégis mit vártál??? Most már edd meg amit főztél!

2014. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
hát ha terhes vagy, és családban szeretnéd felnevelni a gyermeked, ülj le és beszéld meg vele hogy ez nálad nem pálya! Vagy ne beszélj vele és "örülj" amíg nem akar egy újabb feleséget magának Casanova :D
2014. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

"...Hogyne hinnék már a szomszéd csajnak amikor a testvére apósommal lakik ...." Ja! Ha ott lakik az más. Akkor hires a szavahihetöségéröl -mint tudjuk- Talán még a Bibliában is benne van.

".... a párom híres a faluban a nőügyeiről....." Akkor meg mit rinyálsz? Terhes vagy a falu bikájátol? Ezt akartad! Nem?

2014. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem abban a faluban éltél korabban? Mindez újdonság számodra? Vagy elhitted, hogy miattad megváltozik? Ha szoknyavadász, akkor nem fog. Dw tényleg vele kellene beszélget és erről...
2014. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
"Hogyne hinnék már a szomszéd csajnak" - akkor talán a szomszéd csajhoz kellett volna feleségül menned. De még nem késő, elválhatsz, és összeállhatsz a szomszéd csajjal, benne úgyis 100%-ban megbízol, és neki hiszel mindenki előtt.
2014. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
88%
Na akkor: a szomszéd lány testvére apósoddal lakik, és ez bizonyítja, hogy a párodnak viszonya volt a háziorvos asszisztensével. Csak én nem értem?
2014. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen, kérdezz rá. De amikor a nőügyeiről híres párocskádtól lettél terhes, akkor vágtad el magad. Minek jöttél vele össze, ha pont arról híres, ami neked rosszul esik?
2014. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!