Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megharagudna a...

Szerintetek megharagudna a férjem, ha megkérném erre? Ez bunkóság?

Figyelt kérdés
Nem nagy probléma, de engem zavar néha. Van egy kisbabánk és most éppen fogzási időszaka van. Ilyenkor nagyon nyűgös szokott lenni. A férjem mindig máskor jön haza a munkából, mert ilyen a munkája. Van, amikor este 7-kor már itthon van, de van, amikor csak 9-re jön. Ezért találtuk ki, hogy hívjon mielőtt elindul, hogy ne aggódjam miatta és tudjam, hogy mikorra készítsem elő neki a vacsorát. Szóval minden nap hív, hogy megmondja, indul haza. Az utóbbi időben gyakran előfordult, hogy akkor hívott, mikor a gyerek aludt vagy éppen elaludni készült. Nagyon rossz alvó a baba, szinte sosem tudom a telefoncsörgés után visszaaltatni, felpörög és nem hajlandó aludni, nyűgösködik. Szóval arra gondoltam, hogy mondom a férjemnek, hogy ne hívjon, csak ha nagyon muszáj. Ez bunkóság lenne? Ez olyan, amiért megharagudna valaki?
2010. jan. 6. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne az de miért nem állitod olyankor halkabbra a telefont hogy mégis tudjad
2010. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát te ismered a férjedet, hogy mennyire könnyen haragítható meg, vagy sem. Ne haragudj, de ez tényleg felesleges kérdés volt, hiszen mint már mondtam csak és kizárólag te ismered a férjedet, mi nem tudunk ebben segíteni.


Egyébként az én férjem nem sértődne meg.

2010. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem haragudna meg. Hiszen az ő érdeke is hogy nyugodt , esetleg csendben alvó baba várja haza. Beszéljétek meg hogy küldjön sms-t. Te meg figyeld!!
2010. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mobilon rezgőfunkció? némítás?
2010. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg némítsd le a telefont és ha lefektetted a picit úgyis megnézed h keresett e és akkor visszahívod :) Vagy ha ír SMS-t az is jó, sőt sztem elég ha megcsörget 1x és akkor fogod tudni h nemsokára otthon van :D
2010. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
NE telefonon, hanem mobilon jelentkezzen és te meg állitsd vibrálásra - és ne vedd fel, ha nem jó az idöpont, de azért akkor is megtudod, hogy mikor indul haza a párod.
2010. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs mobilom. Nincs rá szükségem itthon, szóval ezért hív a vonalason. Nincs hangosra állítva, de a baba nagyon érzékeny az ilyesmire, a férjem mobiljára is egyből felébred.
2010. jan. 6. 22:14
 8/10 anonim ***** válasza:

egyszerüen lehalkitod a telefont,rezgést nem hallja meg a baba,annyit mondj csak a férjednek,hogy csak 1et csnegjen ki a telefon

max nem hallod meg,és későbbkap kaját

2010. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez lesz vagy mondom neki, hogy majd jön, amikor jön.
2010. jan. 6. 22:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen házasság a tiétek ha egy fórumon kéred ki mások véleményét egy ilyen ügyben? Teljesen természetes hogy az ember ezt megbeszéli a párjával és harag sincs belőle.
2010. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!