Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Régóta" együtt lévő párok....

"Régóta" együtt lévő párok. Nem zavar titeket, hogy már nem turbékoltok?

Figyelt kérdés
Együtt vacsoráztunk egy párral, akik 1-2 hónapja ismerték meg egymást. Le sem szálltak egymásról..végig turbékoltak.. Olyan rossz, hogy közöttünk már nincs ilyen. A párom azt mondja, hogy mi kettesben szoktunk turbékolni, de régebben őt az sem zavarta, ha ezt máshol tesszük.
2010. jan. 7. 12:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi 12 éve vagyunk együtt van 3 kicsi gyerekünk ,nem szoktunk turbékolni.Illetve néha szoktunk de ritka.Szeretjük egymást nagyon,és ahogy már vki irta is felváltva van a fellángolás és ez tényleg jó.Néha Nekem is hiányzik az a fajta bújás ami még az elején volt,de mi már másként szeretjük és tiszteljük egymást.Nem valószínű hogy meg tudnánk lenni egymás nélkül.
2010. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

de, őszintén szólva engem zavar.

nagyon hiányzik a gyengédség, mert én ugyanúgy szerelmes vagyok a férjembe, mint az elején. és hiányzik az, hogy rajongjon értem:(

2010. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

4 éve vagyunk együtt. az elején a párom állandóan turbékolt volna bárhol-bármikor. Ma már nem igazán így van. Itthon mindig megöleljük, szeretgetjük, puszilgatjuk egymást, de nyilvános helyen csak ritkán, leginkább, mikor ismerősökkel vagyunk.

Hiányzik kicsit, de leginkább Ő maga, a közelsége hiányzik, mert keveset van itthon.Régebben nagyon be volt zsongva, mikor elkezdett alábbhagyni a lángkicsit hiányzott, de ez az élet rendje.A szerelemből szeretet, a párból család lesz és, aki ezt nem tudja elfogadni, annak nem lesz soha igazán hosszú és boldog kapcsolata.

2010. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

lassan 3 éve együttvagyunk

sokkal intenzivebben megy a "turbékolás",mint eleinte

itthon végképp,de utcán is csak kézenfogva,buszra vagy akármire várva meg millio apro puszi,összebujva

nem nyálasan,nem másokat zavarva,de láthatja rajtunka világ,hogy odavagyunk egymásért

és nem látszik,hogy csitulna.sőt,egyre erősebb,intenzivebb

mi szeretünk egymáshoz bujni,,mai napig csak akkor alszok jol,ha együtt alszunk,egyedül nem is tudok normálisan aludni,hiába veszem fel olyankor párom pizsamáját,hogy érezzem az illatát...

reggel puszilgatva költjük a másikat (aki hamarabb kel),este összebujva alszunk el,napközben sms,email,mint tizenévesen egy 2honapos kapcsolatban...

remélem sosem változik:)

22/L 24/F

2010. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel majdnem 25 éve vagyunk együtt, de még most is kapok naponta többször "csak úgy" egy puszit, aludni CSAK összebújva tudunk, és naponta hallom töle (meg ö is tölem), hogy szeret, örül, hogy vagyok neki.

Ezek szerint nem törvényszerü, hogy az ilyen megnyilvánulások eltünjenek - csak megfelelö partnert kell választani.

2010. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

egy éve vagyunk együtt, szinte első naptól kezdve együtt élünk, de a mai napig csókok,ölelések, szerci van :)

remélem így marad még legalább 40 évig :)

22l

2010. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha a Mi 1,5 évünk "régótá"-nak számít, akkor válaszolnék =)

Mi még jobban turbékolunk, mint az elején... Sőt Ő az aki egyre többet bújik, becézget... Nagyon édes! =)

18L, Ő 23F

2010. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%
17 éve vagyunk együtt, és már teljesen lapos a kapcsolatunk. Ezért is járok máshova turbékolni. Ott jól érzem magam, itthon meg béke van!
2010. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
22:56-ös!! Dicsérem az ESZEDET!!!
2010. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!