Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durván 1 hónapot voltam együtt az első barátnőmmel pár hónapja. Rájöttem, hogy nem ilyen lányt keresek, mert sokszor kibírhatatlan. De most mégis nagyon zavar, ha látom, hogy mással csókolózik. Mért van ez? 17/f

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert neki van valakije Te meg egyedül maradtàl.

Majd ha lesz bnöd nem fog zavarni

2011. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudtam eddig is, hogy miket csinál, mert jó barátok vagyunk. De most, hogy láttam is...:S
2011. jan. 15. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
A nök mind kibirhatalanok,ezzel vagy megtanulsz együtt élni vagy remete leszel. Elöször talán még szép lesz,de aztán válnak ördöggé a nök.
2011. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!