Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem, lefekudt egy novel,...

A ferjem, lefekudt egy novel, es utanna mindent elmondott, ez normalis dolog? Kerek ferfi velemenyt is!

Figyelt kérdés
A ferjemmel ossze voltunk veszve egy jo ideig,elment,egy novel,es utanna elmeselte,hogy mit csinalt es hogy csak kivancsisagbol,szorakozasbol csinalta,mas semmi!De nem haragszom,nem tudom miert?!
2014. júl. 12. 08:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
19%
Örülj, hogy őszinte volt és elmondta. Kész idegbaj lennél, ha nem mondta volna el.
2014. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
67%
Az akkor csak szórakozásból egy lemondó nyilatkozat lenne nálam és mehetne a francba. ha nem haragszol rá akkor nincs tartásod és veled bármit meg lehet csinálni ami nem éppen jó dolog. érdekes.
2014. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Amit írok én megcsalas után tettem, mérlegelj és tegyél a legjobb belátásod szerint.

Az én férjem megcsalt,nem feküdt le senkivel, de csók meg miegymás volt. Ezt anno elkövetette többször (nem ugyanazzal a nővel). Akkor én okos megbocsájtottam. Túl viszont nem tettem magamat rajta. 2 év után ott vagyunk, hogy semmit nem hiszek el neki. Válni akarok. Észrevettem egy másik férfit és érdekes módon a "hűséges" férjem féltékeny. Megbánta nagyon, amit tett, de tudod ezeket nem lehet meg nem történtté tenni.

Még hozzátenném utána kicsit jobb lett a kapcsolatunk.

Kívánom neked, hogy nálatok helyrejöjjön minden!!

2014. júl. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Dehogyis normális, nekem az exnél volt hasonló szituáció, nem véletlenül ex. Engem se érdekelt, sőt, untam mikor mesélte. Nem szeretitek egymást már.
2014. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hidjetek el,nekem se esett jol....mar reg nem bizok benne,de a vallas nem megoldas.Valaki azt irta,azt csnal velem,amit akar!-Nem,nem ugy van ez,de csinalhassa ugy is,hogy nem tudom....De a csaladja szent neki,mindent meg ad es nem erezteti velem,hogy mas novel volt.De most elmondta!
2014. júl. 12. 08:37
 6/16 anonim válasza:
94%
hát ha így is úgy is "csinálhassa" és te tenni se akarsz semmit akkor mi a francnak tetted fel a kérdést? nem értem
2014. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Biztos szent a családja, ha megcsalt. A válás igenis megoldás, mert ez nem normális. Bár ha neked igen, akkor majd tűrj, mert lesz több is.
2014. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%

Mint irod ossze voltatok veszve jo ideig, tehat nem egyuttes elet volt. Nem taartozott hozzad, szoval semmi jogod nem lehet a haragudasra, "megcsalast" rafogni.

Viszont, kerdezoskodtel, hogy kivel, mikor, hova ment el es mit csinalt? Ha igen, akkor o csak valaszolt. Ha nem kerdezted, mindent onmagatol mondott el, akkor csak fel akarja turbalozni a szex eleteteket. Na meg, akar egy kis feltekenykedest toled.

Kivancsisag, szorakozas, ez csak duma. Jo ideig el volt vele, szoval nagyon is tetszett neki es elvezte is. Hogy miert jott vissza hozzad, ezt csak o tudja megmondani.

2014. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha lefeküdt mással, akkor nem lehet nagy a szerelem köztetek. Ő nem tisztel annyira, hogy ne lépjen félre, téged nem zavar, ha félrelép, szóval nem szeretitek egymást, csak elvagytok ki tudja miért. Ti magatok tudjátok miért.
2014. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van....en sem tudom miert vagyunk meg eggyutt....koszi a hozzaszolasotokat.....
2014. júl. 12. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!