Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális dolog, hogy a párom mindennap megiszik egy - két felest?

Figyelt kérdés
Ha szólok akkor az a válasz, hogy ő keresi meg a rávalót. Kb egy éve csinálja ezt. Azt mondja emberek százezrei csinálják ezt és mégsincs semmi bajuk. Az előbb is összevesztünk az ital miatt. Most várom a negyedik gyerekünket akit ő akar a legjobban akkor miért csinálja ezt. Beszélni nem lehet vele.
2014. júl. 2. 16:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
21%
Ha megkeresi a rávalót, akkor miért lenne baj? Ez még nem alkoholizmus.
2014. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
33%
1-2 féldeci még nem a világ. Kb. annyi, mintha meginna naponta 1 üveg sört.
2014. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
64%
nekem gáz lenne és igenis alkoholizmus!!! nem a mennyiség számít, hanem a rendszeresség
2014. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon nem örülnék neki én se.
2014. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem nő az adagja, ha nem agresszív, akkor miért lenne baj, bárminek is nevezik? Egészségügyileg napi egy-két felestől nem lesz baja. Mindkét nagyapám egész életükben késő öregkorukig minden nap megittak egy-két felest, soha nem többet, emellett példamutató családapák és nagyszülők voltak. Persze lehet pattogni rajta, hogy "jáááj, ez alkoholizmus, mert rendszeres". De inkább egy ilyen "alkoholista", mint egy józan bolond!

Persze odafigyelni nem árt a párodnak, nehogy ez csak a kezdet legyen és nagyon belemerüljön.

2014. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
81%
Engem is zavarna.
2014. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
82%
Hát engem is rohadtul zavarna, ha minden este otthon bedobna pár felest a párom, csak úgy.
2014. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
38%
normális a piával és nélküle? Agresszív? Ha nem nő az adagja és normális mellette akkor nem zavarna.
2014. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Ő nem is itthon isza meg, hanem a kisboltban ahol veszi. A szaga nagyon zavar. Amúgy nem agresszív tőle.
2014. júl. 2. 17:09
 10/41 anonim ***** válasza:
31%
Az én párom is meg issza, sőt néha én is iszom egyet, este beszélgetés közben. Engem nem zavar :)
2014. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!