Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak az unokanővéremnek a...

Szóljak az unokanővéremnek a férje "kis" kalandjairól, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, én jelenleg otthon vagyok a fél éves kislányommal, a férjem külföldön dolgozik. Az unokanővéremék itt laknak pár utcával lejjebb, és az ő férje szokott nekem segíteni lenyírni a füvet, meg ha kell más ház körüli munkákban is. Na a lényeg, hogy én sokat sétálok a kicsimmel a városban, és mivel ez egy nem túl nagy város, már többször láttam az unokanővérem férjét más nőkkel, hogy kávézgatnak, vagy sétálnak és bizony a férfi ezeknek a nőknek megpaskolta a fenekét, vagy a combját simogatta, de már szájra puszit is láttam, hogy ad egy másik nőnek.Idáig nem foglalkoztam vele, én nem szeretek belefolyni más dolgaiba, de tegnap este amikor átjött, megpróbált velem is kikezdeni. Konkrétan kijelentette, hogy nekem biztosan hiányzik a szex és majd ő kényeztet engem. Elküldtem őt a francba, de még akkor is azt hajtogatta, hogy úgysem fogok tudni neki sokáig ellenállni, és ne játsszam az agyam, mert ő úgy is meg fog dugni engem. Hát azt hittem az agyam eldobom, nagyon felmérgelt a rámenősségével meg a szemtelenségével. Szólnom kéne az unokanővéremnek, vagy inkább tartsam magamban továbbra is?

2014. júl. 12. 09:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Tökmindegy,m mit csinálsz, ha elmondod, akkor is te leszel a szemétláda, ha nem mondod el és kiderül, hogy tudtál róla, akkor is.

Ez az a helyzet, amiben totál tanácstalan lennék, mert volt, hogy elmondtam és cserébe mindketten nekem estek, mármint a párocska.

2014. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Ne avatkozz bele. Az ő életük. Gondolom a nő ismeri is már a párját, valószínűleg csak szemethuny a dolgok felett. És ebből csak te jöhetsz ki rosszul...
2014. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

Rém egyszerű: amikor a férfi nincs otthon, menj át az unokatesódhoz, hívd fel a férfit (kihangosítva) és kérdezd meg, hogy tényleg komolyan gondolta-e, amit mondott múltkor. Ha igen, akkor még mindig tartja-e magát hozzá.


Így nem kell magyarázkodnod, vagy méltatlan helyzetbe kerülni.

2014. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem szólj az unokatesódnak és soha többet ne engedd be a férfit a házadba, mert veszélyessé is válhat! Az utolsó kommentelő javaslata azért nem feltétlen jó, mert így a férfi állíthatja azt is, hogy a nő kezdett ki vele, illetve ha okos, nem reagál semmit a telefonba...

Ha jó a kapcsolatod az unokatesóddal, akkor ezt meg tudjátok beszélni!

2014. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Igazság szerint nagyon kellemetlen ez a helyzet,mert ha elmondod,valószínűleg te leszel a szemét sz@rkeverő,ha meg nem,akkor áruló.Esetleg a férj hivatkozhat arra,hogy te kezdtél ki vele.Jól kijönni ebből elég nehéz.Én a helyedben inkább kitiltanám a pasit a házamból,és befenyíteném.Ezek után pedig hallgatnék,rólam legalább biztosan leszállna,és nem sodornám magamat még rosszabb szituációba.
2014. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A rokoni szint, amikor simán elmondanám, az szülő, testvér, gyermek. Unokatestvérnél már hallgatnék, de mivel veled kikezdett, azt mindenképpen elmondanám neki is meg a férjemnek is. A többit nem.
2014. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hátha valakit érdekel...Tegnap elmondtam az unokatesómnak, hogy milyen "ajánlatot" kaptam a férjétől, és beszámoltam neki a többi nőről, akivel láttam a férjét. Azt mondta, hogy sejti, hogy más nők után kacsingat, de azt nem hitte volna, hogy ilyen pofátlan módon. Megköszönte, hogy elmondtam neki. Én pedig köszönöm nektek a válaszokat, én mindenkinek zöld pipát adtam!
2014. júl. 14. 10:52
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy végül jól sült el!mármint számodra:-)
2014. júl. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!