Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott mesélni a párod az...

Szokott mesélni a párod az exeiről illetve egyéb kalandjairól?

Figyelt kérdés

Engem zavar, hogy azt ecseteli, hogy na ez a nő i megvolt neki, meg az is. Tudom, hogy hűséges, de én sem kötöm az orra alá, hány pasival voltam eddig, és kikkel.

És itt most nem a hosszú kapcsolatokra gondolok, mert természetes, hogy arról mesél vagy mesélek, ha érdekli.


2010. júl. 6. 14:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
16 éve vagyunk együtt, soha nem mesélt az előző kapcsolatairól, pedig volt neki, apósomtól tudom. Én pedig nem kérdezem. Én egyszer meséltem neki az előző barátomról, láttam az arcán, hogy nem szívesen hallja (ez még az elején volt). Azóta se került szóba. :)
2010. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem beszélünk róla, maximum akkor ha a másik fél konkrétan rákérdez valamire, de ez nem jellemző. Az a múlt része, nem foglalkozunk vele. 6 éve vagyunk együtt.
2010. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kapcsolatunk egy pontján beszélgettünk múltbeli kapcsolatokról, mindenki tud mindent, de rendszeresen "mesélni" nem szoktunk, és újabb és újabb exek sem bukkannak fel a múltból.
2010. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nekem megmutatta, hogy melyik nőt d*gta. Igaz, hogy évekkel ezelőtt volt, de akkor is rosszul esett.

Egyből az jutott eszembe, hogyha ilyen jó nő is megvolt neki, mi a fenét akar tőlem?!

2010. júl. 6. 14:10
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Lehet, hogy nem is úgy van, ahogy mondja.. Tudod a közmondást, nem? Amelyik kutya ugat, az nem harap :)
2010. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Persze, de ha nem igaz, minek mondja? Hogy rombolja az önbizalmamat?
2010. júl. 6. 14:15
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h kisebbségi komplexusa van, és így kompenzál.
2010. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Lehet.
2010. júl. 6. 14:20
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

egy felnőtt kapcsolatban általában mindkét fél tudja ki-kivel volt anno együtt..

mi van akkor?

az a múlt. az is az életed része..de ssoe szoktunk nekiállni erről meg arról.. az egy lezárt rész, hiszen az a múlt.. ha nagyon mozgatja az aki régen megvolt, akkor picit legyél gyanús vele, hacsak nem ugratni akar vele...

2010. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kapcsolatunk elején húzta elő a volt szőke barátnője fotóit, veszekedés is lett belőle, így később már nem csinálta.
2010. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!