Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi perpatvar évek óta...

Családi perpatvar évek óta mit csináljak?

Figyelt kérdés
z unokatesomék kitagadtak engem én kitagadtam őket ... Az van hogy már évek óta veszekedés van mert "Hungarista" vagyok és utálom a cigányokat és mvel az unokatesom pasija cigány ezér utál + mert utálok mindenkit aki nem magyar ..... ha összefutunk akkor is csak a veszekedés megy meg ezt mondja"hogy néző ki nézzé má magadra hungarista g*ci" általába vissza szoktam szolni neki ,hogy nemén k*rattam fel magam 4 cigánnyal meg nem én járok mindig cigányokkal nézz magadra hülye p*csa . ! Most már ott tartunk hogy megakar veretni (nem félek) .... én bántani nemakarom mert annyira paraszt nemvagyok ... nem tudom mit csináljak ... \Segitsetek pls /
2010. jan. 8. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Én CSAK a cigányokat nem tolerálom a többi kulturát és népel semmi bajom ... Szoval lehet benned is van nem kevés hiba...Kicsit gondolkodj el hogy a magyarország milyen kis már bocsi de "fing" ország és sehol nem jegyeznek minket a történelembe is vesztesek voltunk és mindenkinek benyal az országunk és lopjuk egymás pénzét stb.. hoszu a sor... :)

Szoval nemhiszem hogyha mindenkit utálsz a magyarokon kivül anyira jo fej lennél mert pl.: amerika,kanada,japán,thailand,németország stb... söt még ausztria már ha voltál egyeltalán bécsbe agy az alpokba akkor az is ég és föld M.O közöt.. szoval nem hiszem hogy MINDENKIT lenézni és utálni kellene. (persze a cigányokba egyetértek ,alja lopos csöves népség... )

2010. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Magyarországgal egy baj van, a politikusok mindent eladnak...
2010. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
ne foglalkozz vele, ő csak egy unokatestvér. nem tartozik szorosan a családhoz.
2010. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Valahogy nem tudlak sajnálni,főleg a nézeteid miatt......!:(

Egy 29 éves,rendesen dolgozó,diplomás,házas 25 hetes CIGÁNY kismama,és első gyermek

2010. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem te gerjesztetted magadnak ezt az egész helyzetet. Olyanról, mint tolerancia, hallottál már (hogy a helyesírást ne is említsem)? Te se lehetsz sokkal magasabb színvonal abból ítélve amit visszaválaszoltál és az egész stílusod illetően. Szóval ha kicsit változtatnál magadon, akkor már sokkal jobb lenne a helyzet. Bár nem nagyon értem, hogy mit értesz "mit csináljak" alatt, mivel semmit nem próbáltál meg, hogy jobb legyen a helyzet. Az meg nem derült ki számomra egyértelműen, hogy mi a célod.


Persze, jön majd a válasz, hogy de te hungarista vagy, és ezért nem tudsz tolerálni más népeket, rasszokat. Ez is egy nézet, de attól még nem kell köpni, fújni a másikra, tudod? :) Azzal nem leszünk előrébb, mint a példád is mutatja. Én is csak sajnálni tudlak igazából és igaza van a kismamának!

2010. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Én is Hungarista vagyok. Három cigány pofázott be, majd támadt nekem... Mivel eléggé izmos vagyok el tudtam bánni velük. Unokatestvéred pedig egyszerűen efy divatmajom aki a diszkós cigányokat követve, lassanként drogossá is válhat. Haver mielőbb lépned kell. Legjobb megoldás lenne ha (tudom írtad nem vagy paraszt) összeszednél pár havert és szétvernétek azt a cigány csürhét, vagy ők vernek szét téged. Majd ha egymás hegyén hátán fekeszenek félájultan, vagy fejvesztve rohannak előletek, akkor talán unokatesód is belátja, hogy ennyit érnek. Ja és az unokatesód egyáltalán nem magyar. Az ilyenek miatt van annyi fél vagy negyedvérű cigány(magyarán korcs...)


Szebb jövőt!

2010. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*egy
2010. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Ki kel hogy ábránditsam a kedves "hungarista "válaszolokat mivel ök NEM igazi hungaristák inkább aféle már bocsánat de elb*szot raszisták kölkök... Mivel a Hungarista fogalma nem azt jelenti hogy minden nem magyar embert utálni kell ... Még a cigányt sem pedig az tényleg nem egy szeretetre mélto népség... Amugy meg olyanrol hogy tolarencia nem is hallot egyikse... "szeb jövöt " ezen mindig elmosolygok mikor ezt mondja pár kölyök :) Akkor lenne szeb jövö ha agreszio helyet tanulnátok...
2010. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Keresztény vagyok, nem divatból. ÉS sváb, szintén nem divatból. Egy baj van a magyarral! Érte őket is legalább annyi nyomorgatás mint a svábokat, ha nem több, és nézd meg! Mi úgy lettünk nevelve, hogy teljesen természetes, ha sváb zenét hallgatsz, teljesen természetes, ha megtartod a hitedet, a népszokásokat és nem váltasz pusztán kényelmi szempontból. Amikor összeszorított fogakkal csendben tűrve kell húzni az igát... nem átkozódni,hanem összefogni. MErt a sváb össze tud fogni, él és virul a kultúrája!


És akkor térjünk át a magyarra. Ha felveszel egy népviseletet, akkor végigmérnek, hogy :na ez is nemzeti érzelmű... büdös fideszes, vagy jobbikos.

Ugyan ez van, ha népzenét hallgat valaki, vagy ha nagymagyarországról beszél. MErt ezt lehet tagadni, lehet félremagyarázni, ez az ország csonka ország.


Sváboknál nem is merül fel ilyesmi, ha büszke vagy a származásodra, Miért baj, az kedves magyarok, ha valakibüszke magyar származására? Miért is ne lenne büszke?!

MA Magyarországon (talán jó irányba indultunk el) szégyenként élik meg a családok, ha valaki büszkén vallja a származását. Mivel tiltják, rossz szemmel nézik, nem támogatják, ezért egyre szélsőségesebb formába csap át.

Hát kedves szülök itt a nagy feladat! Büszke gyerekeket nevelni! Mert ha mindenki utálja ezt az országot, és a magyarságát, akkor ki leszünk irtva. Már most is ez megy, csak van aki ezt nem veszi észre!! MErt jaj de hát a tv2 vagy az rtl klub azt mondta, hogy....


NA hát kedves hungarista az a baj, hogy a szüleinket, szüleidet, nagyszüleidet (nem tudom hány éves vagy) leépítette a kommuizmus! Nem lehet mit tenni. őket íg ykell elfogadni...

Kitartás!

LEsz még jobb is! Ezen változtatni jelenleg nehezen lehet, mert elég nehéz megmagyaráznia néniknek hogy a gyurcsány bácsi, vagy a gordonka nem éppen olyan rendes parasztgyerek, ahogy állítja..


Mindennek az alapja az inteligencia! Ha szépen, nem másokat bántva kiállsz magadért hazádért, és ez valakinek nem tetszik, meg akar veretni akkor össze kell fogni, vagy egészen egyszerűen elkerülni a bajt...


A kedves cigány kismamának, csak annyit, hogy engem még sosem bántottak svábságom miatt... DE ha szídtak egy svábot, akkor is inkább megnéztem, hogy miért is szídják... Ha te különb vagy, akkor sajnos neked is látnod kell, hogy ez a jelenlegi helyzet téged sem érint éppen jól. Mert cigány vagy, de akkor is közösséget vállasz olyan emberekkel, akik lopnak csalnak hazudnak, embert ölnek, időst gyaláznak meg!

LEgyél büszke, de nézz körül a világban! NAgyon sok cigány politikus, értelmiségi szintén ezen a véleményen van mint jelenleg a többség. Ezt nem lehet hagyni, hogy a bűnöst védi a törvény.


Egyszerüen olyna népcsoport a cigány, aki bárhol ha megjelenik káoszt okoz. Ez van. Ha te különb vagy, akkor ezt nem veszed magadra...

Engem nem szokott érdekelni, hogy ha valaki bántalmaz valakit akkor az milyen népcsoporthoz tartozik.


LEgyenek rendes törvények, a bűnöst büntessék meg, és akkor téged sem érdekelnének az ilyen fiatalok, mint ez a kölyök. Mert őket is lekapja a törvény ha rosszat tesznek. Ezt nevezik igazságnak.


MErt az a normális, ha valaki büszke a zsámrazására.


Ezzel mindenkinek tisztában kell lennie. Én magyar vagyok, mégis az őseim az 1700-as években kerültek ide bajorországból. ÉS én attól még nem vagyok rosszabb. Van aki nem is tudja hányfajta vér csörgdezik benne. Mert ezt el kell fogadni. a tatárjárás után, nos kissé elnéptelenedtünk. DE egészen jól megélt itt ebben az országban a sok nemzetiség.

Mindenki maradjon a maga mesterségénél. Egymást gyarapítjuk ezáltal.


Kedves hungarista. Légy türelemmel. Ne provokálj ki veszekedést, gondolom rádnéznek és látják ki vagy. Lehgyél inkább csendes. AMikor tenni kell tegyél, de sose provokálj.

Tanulj magyar őseidtől.

2010. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
A sváb hozzá szólónak igaza van! Nekem is problémáim voltak a nézeteiből, de nem érdekel kinek nem tetszik. A cigány kismamának az ilyen cigányokkal/romákkal semmi baj. Csak akitől nem lehet békében élni szórakozni, azok csak az erőből értenek. Két nagy pofon hazamegy. A kérdezőnek pedig a szüleid beszéljenek az unoka testvéred szüleivel, hogy miért kell így viselkedni.Ha máshogy nem megy rakd helyre a cigány gyereket
2010. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!