Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mosogat kézzel az anyám...

Miért mosogat kézzel az anyám mikor vettem neki egy drága mosogatógépet?

Figyelt kérdés
Mindig panaszkodott, hogy sokat kell mosogatnia, vettem neki 100 ezer Ft-ért egy mosogatógépet, erre ma látom, hogy az összes evőeszközt kézzel mosta el, azt mondta mert rá van száradva az ételmaradék a mosogatógép nem mossa el, pedig ez nem igaz.75 fokon tud mosni maximum, bőven elmossa.Miért ilyen velem?:( miért nem számít semmi amit teszek?Miért ennyire elégedetlen mindennel és nem lehet neki megfelelni?
2014. júl. 16. 18:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
20%
Gratulálok annak, aki lepontozott ott van, hogy miket NEM lehet bele tenni, drágáim:)
2014. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%
13.nak igaza van !!! Nem csak megfogom es bele dobom a mosogatogepbe!!!!kb ez olyan.mintha kezzel mosàs nėlkül öblitūnk:)!!!
2014. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

"Mert akármilyen hihetetlen, de a kézzel való mosogatás bármennyire is időigényes, sokkal jobb és alaposabb, mint a mosogatógép"


Nagyon el vagy tévedve, a mosogatógép sokkal magasabb hőfokon mos mint ami a csapból folyik víz, kevés vizet használ, és van benne egy szenzor ami méri, hogy mennyire szennyezett a víz és felhasználja több mosáshoz is ha még alkalmasnak találja a vizet.

A tabletták sem drágák bele, és sok időt meg lehet takarítani.

Anyukám kérte a gépet azért vettem neki.

2014. júl. 16. 19:48
 14/26 A kérdező kommentje:

Tudja hogyan kell használni, 59 éves anyukám.


Ebben a gépben csak fakanalat nem lehet mosni.

2014. júl. 16. 19:51
 15/26 anonim ***** válasza:
11%

"Nagyon el vagy tévedve, a mosogatógép sokkal magasabb hőfokon mos mint ami a csapból folyik víz, kevés vizet használ, és van benne egy szenzor ami méri, hogy mennyire szennyezett a víz és felhasználja több mosáshoz is ha még alkalmasnak találja a vizet. "

Nem tudom, én láttam már mosogatógépből kivett dolgot, meg kézzel elmosott dolgot is és volt, mikor a kézi mosogatással elmosott dolog különbül nézett ki.:)

Amúgy megnézném a mosogatógépet, hogy mit produkálna egy disznóvágás után elmosogatni valóval például.:D

Nekem ha ingyen adnának sem kéne mosogatógép.:)

De hát ha valakinek ez a jobb, akkor használja. Nekem attól még a kézi mosogatás is tökéletesen megfelel.

Amúgy nem egyszer láttam már kézzel mosogatni rokonságban olyanokat, akiknek volt mosogatógépe. Vajon miért?...

2014. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ez a mosogatógép tökéletesen tisztára mos mindent, saját szememmel láttam, nincs ezzel gond, lehet, hogy a régebbiek, más márkák, nem hatékony mosogatószer miatt nem mosták tisztára az edényeket.
2014. júl. 16. 19:58
 17/26 anonim ***** válasza:
35%
Nem gondolta at, hogy nem minden esetben eri meg a mosogatogep. Ha egyedul el, akkor pl 2 tanyer, ket par evoeszkoz, 1-2 pohar meg egy labos miatt ha beinditja, minimum dupla annyiba kerul neki, mintha kezzel elmosna.
2014. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem egyedül él, 3 naponta megtelik a gép.
2014. júl. 16. 20:19
 19/26 anonim ***** válasza:
26%
imádom mikor egyet kérdeznek, aztán osszák az eszet egyébről. Sztem kedves kérdező lehet anyád fél az öregkortól, talán ezért ellenségeskedik. Tudatalattiban rajtad vezeti le a feszültséget, lát téged , eszébe jut h nem vagy csecsemő, feleslegesnek érzi magát. Kérd meg néha apró dolgokra, éreztessed vele hogy Neked is szükséged van még rá, nemcsak neki rád. Menjetek kirándulni, fagyizni,sétálni...
2014. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
69%

Ha kevés mosogatni való van, vagy gyorsan kell valamit elmosni, mert azonnal akarom használni, de koszos (mert betettem a gépbe, de nem indítottam el korábban), akkor én sem szoktam beröffenteni a gépet, pedig az egyik legjobb találmánynak tartom és baromira meg vagyok vele elégedve.

Tény, hogy hosszú a program és ez néha baromi zavaró, hogy kéne egy serpenyő belőle, de még mindig csak szárít.

2014. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!