Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavarna, ha a...

Titeket nem zavarna, ha a párotok minden nap beszélne facebookon az exnejével?

Figyelt kérdés

Van egy közös gyerekük, és megértem, hogy örökre össze fogja kötni őket. De most komolyan minden este másfél órát kell konzultálni a gyerekkel kapcsolatban facebookon?

Nem az zavar, hogy jó viszonyban vannak, tudom hogy ez a gyerek érdeke, de azt már nagyon unom, hogy nem tudunk egy estét sem eltölteni a párommal anélkül, hogy az exével chatelgetne.

Velem van a gond, amiért nem nézem ezt jó szemmel?



2014. júl. 17. 13:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
11%

jaj most pakolj és lépj le.

éretlen vagy egy kapcsolatra egy olyan férfival akinek van egy gyereke, és exe.

na menj!

2014. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, csak nem te is egy megkeseredett exfeleség vagy? Normális kérdést tettem fel, erre ilyen bunkó választ tutira csak olyan valaki ír, aki érzelmileg érintett a kérdéskörben.
2014. júl. 17. 13:57
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy beszélnek akár mindennap nem zavarna, de ne másfél órát, 10 perc alatt is meg lehet beszélni a fontos (gyerekkel kapcsolatos) dolgokat és nekik leginkább csak arról kellene beszélniük, cseverésznie veled kellene. Tehát ebben a formában nagyon is zavarna, szóvá is tenném és ha nem tudnánk megállapodni, lehet, hogy ott is hagynám.
2014. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%
sok a másfél óra!!!! Ő MIT MOND, MIÉRT NEM LEHET RÖVIDEBBRE VENNI? Vele beszéltél erről, vagy ciki a téma?
2014. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%

" a nő meg az első feleség, első gyereke anyja. te csak második lehetsz, mindenben, mindig"


Ha olyan fontos lenne az első nem lenne ex, hanem jövőbeli is lenne. Micsoda megkeseredett emberek vannak, komolyan döbbenet. Akit elhagytak tökmindegy hányadik csak egy levetett rongy ilyen alapon ugye tudod magadról is.

2014. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
13%

azert ot is ertsd meg, nem az exnej hianyzik szegenynek, hanem a gyereke.


en bele is pusztulnek ha amikor hazamennek nem jonne elem a kislanyom, nem tudnam minden nap hogy aznap mit csinalt, mi volt vele, meg eleve ki se birnam ha nem latnam minden nap.


amig tenyleg csak a gyerek a tema, addig ne aggodj, el kell fogadni, hogy az elete resze. Jo, tudom, soknak tunik az ido, de gondolj bele, hogy az eletebol 8-10 orat naponta a munkajanak ad, ahhoz kepest nem sok a gyerekere szant egy-masfel ora sem.

Esetleg azt meg lehetne beszelni vele, hogy a munkahelyen csetelgesse le a gyerekugyet mielott hazaer, de ugye ez munkahelyfuggo.


Nincs veled gond, meg lehet erteni a te nezopontodat is, de ez egy ilyen dolog.

2014. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
10%
az az elhagyott rongy mindig az élete része lesz, míg a kérdező ezzel a gyerekes viselkedésével nem sokáig. aztán majd jön, hogy sokat van a gyerekkel, sokat költ rá...
2014. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Fél éve élünk együtt, azóta minden este ez megy.

Én eddig még nem tettem szóvá. Nem mertem, mert nem akarom, hogy akár a párom, akár az exe (főleg persze az exe) azt hámozzák ki a dologból, hogy én el akarom szakítani a gyereket az apjától. Meg nem akarok én lenni a gonosz boszorkány.

De már tényleg nagyon zavar a szitu, ideje lenne valahogy szóba hoznom.

2014. júl. 17. 14:10
 9/35 anonim ***** válasza:
65%
Miért nincs nálatok többet akkor a gyerek, most még nyári szünet is van. Mégis mit lehet beszélni róla 1,5 órát az alatt inkább lenne a gyerekekkel.
2014. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Most is nálunk van a gyerek, itt lesz 3 hetet.

Minden este beszélnek az anyukájával telefonon. Ez oké, sőt az is oké, hogy akkor már a párommal is dumálnak pár percet.

De hogy mindezek után, mikor a gyerek már elaludt, még másfél órát chatelgetnek facebookon, na az már igenis szúrja a szememet.

2014. júl. 17. 14:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!