Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavarna, ha a...

Titeket nem zavarna, ha a párotok minden nap beszélne facebookon az exnejével?

Figyelt kérdés

Van egy közös gyerekük, és megértem, hogy örökre össze fogja kötni őket. De most komolyan minden este másfél órát kell konzultálni a gyerekkel kapcsolatban facebookon?

Nem az zavar, hogy jó viszonyban vannak, tudom hogy ez a gyerek érdeke, de azt már nagyon unom, hogy nem tudunk egy estét sem eltölteni a párommal anélkül, hogy az exével chatelgetne.

Velem van a gond, amiért nem nézem ezt jó szemmel?



2014. júl. 17. 13:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már 2 éve elváltak,akkor TALÁN érzelmektől nem kell tartani,de hogy minden nap ennyit beszélnek egymással,az tényleg nem normális!Én biztos rá kérdeznék hogy miről tudnak ennyit beszélgetni!Nem hiszem,hogy ez bárminek jól esne,és hosszú távon tolerálná!Még az is elképzelhető,hogy a volt nejét zavarja a kapcsolatotok..én ezt nem hagynám annyiban,és ezt a parodnak is meg kellene értenie!
2014. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

nekem is ezt csinálja a párom!

ő még meg is magyarázza nekem, hogy még én tartsam tiszteletben, hogy a volt asszonya, meg gyereke sokat jelent neki, és néha nem is exfeleségnek hívja, hanem "feleségnek"

viszont ő a volt szeretőjével facezik, akinek szintén van kapcsolata, csak állandóan fél, hogy az elhagyja, közben oda-vissza poénkodnak egymással, mér olyan, mintha velünk élne, teht már az, hogy köztünk róla van szó, engem az is irritál.

még jó, hogy 1000 km van köztük, mert mi lenne ha még találkoznának is...én tarthatnám a gyertyát.


jelenleg kezdem azt érezni nyitott kapcsolatban élek, peig van egy gyerekünk

2014. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
amúgy más nők úgy leoltják(vagy leoltatják a párjukkal) az exeket, hogy abban aztán köszönet nincs
2014. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
32-es neked is csak gratulálni tudok,hogy ehhez van jó nyelőcsöved.Nekem nem lenne tuti!
2014. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon durva. Szoktatok egyáltalán kettesben elleni, beszélgetni, net nélkül szórakozni? Fix, hogy leszar téged magasról... Miért vagy vele?
2014. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!