Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavarna, ha a...

Titeket nem zavarna, ha a párotok minden nap beszélne facebookon az exnejével?

Figyelt kérdés

Van egy közös gyerekük, és megértem, hogy örökre össze fogja kötni őket. De most komolyan minden este másfél órát kell konzultálni a gyerekkel kapcsolatban facebookon?

Nem az zavar, hogy jó viszonyban vannak, tudom hogy ez a gyerek érdeke, de azt már nagyon unom, hogy nem tudunk egy estét sem eltölteni a párommal anélkül, hogy az exével chatelgetne.

Velem van a gond, amiért nem nézem ezt jó szemmel?



2014. júl. 17. 13:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Biztos, hogy az exnejével chatel?

2. Ha igen, akkor te még túl "friss" kapcsolat vagy a számára, kicsit komolytalan.

2014. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Mióta váltak el?Azt tudod,hogy miről írnak egymással ennyi időn keresztül?Szerintem mond el neki az érzéseid.Amúgy nem hinném,hogy a kérdezőt a gyerek zavarná,miért ne bánthatná?
2014. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Már két éve elváltak, mi egy éve ismerkedtünk meg.

(A párom hagyta el a nejét, mert az asszonyka fűvel-fával megcsalta.)

Nem tudom, hogy miről dumálnak, csak mindig látom a nő fényképét a nyitott chatablakban vagy a párom mobiljának a kijelzőjén. Beleolvasni nem szoktam sosem, mert az ugye bunkóság.

Egyébként a párom párszor próbálkozott azzal, hogy ha írt neki az ex, akkor nem olvasta el és nem reagált, de akkor meg 20 perc múlva telefonált az exe, hogy miért akkora paraszt, hogy nem válaszol.

2014. júl. 17. 14:53
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Én akkora bunkó vagyok, hogy 100%, hogy beleolvasnék. :)
2014. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Na ha az én férjem a volt élettársával chatelne ennyit,és ráfogná,hogy a gyerek miatt akkor nem lennék most a felesége.

Szerintem akik azt mondják,hogy a gyerek miatt kell ennyit meg annyit beszélni azok kamuznak.Nálunk nem volt/van/lesz ilyen sosem.Pláne nem másfél óráig.

2014. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Légy oly bunkó és olvass bele!
2014. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem nem is az a gond, hogy esetleg mégis szeretik egymást még a volt feleséggel, mert gondolom ez nem áll fenn, hanem inkább az a baj, hogy tőletek veszi el az időt a pasid és másfél óra bizony nem kevés, az én férjem is 8-9 re ér haza, örülök ha az alap dolgokat át tudjuk beszélni.
2014. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod még nem tette túl magát rajta, az exnek meg jó egy előrántható bábú.Ha az exnek lesz új kapcsolata, hidd el megszűnnek. Ha még a gyerekével beszélne telefonon vagy skypon megérteném, de napi másfél órát mit tudnak a gyerekről beszélni minden nap?
2014. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna! Nálunk is van gyerek meg exfeleség, de a nővel csak a legszükségesebbeket beszéli meg, telefonon kb max 5 percben, és nem is napi szinten. Ha pedig a gyerek hiányzik neki, akkor kéri, hogy adja, és a gyerekkel beszél telefonon. Biztos szóvá tenném a helyedben, és megkérdezném, hogy miért olyan fontos ez neki, mit beszélnek ennyi ideig?
2014. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Az exnek már van új kapcsolata. Valamivel régebb óta, mint ahogy én bekerültem a képbe.

Azt nem hiszem, hogy éreznének valamit egymás iránt, legalábbis a párom biztosan nem. Inkább azt tartom valószínűnek, ahogy valaki írta is, hogy az exnek kényelmes, hogy bármikor előrángathat valakit, aki majd megoldja a problémáit, válás ide vagy oda. Nemes egyszerűséggel mondva, az exneje kihasználja.

Csak nem nagyon szeretnék ebbe beleszólni, mert az a nő elég rafkós kis dög. És a végén még úgy forgatja a dolgokat, hogy kihozza belőle, hogy én a gyerek és az apja közé akarok állni. Egy férfit sajnos nagyon könnyű manipulálni a gyerekével.

2014. júl. 17. 15:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!