Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ember lennék?

Rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval egy elő sztori.

Páromnak van egy gyereke, exével nagyon nem jönnek ki, de a gyerekkel foglalkozik rendesen.

Szóval az ex csaj gyűlöl engem, folyton szebbnél szebb jelzőkkel illet meg.

Nagy nehezen rávettem a páromat, hogy legyen egy bírósági végzés arról, hogy ők szétmentek, legyen megállapítva a gyerektartás, a láthatás, mert a csaj hol engedte a talit, hol meg nem. Fenyegetőzött össze vissza, hogy nem láthatja.

Párom most munkanélküli, vagyis a jövedelme az 0 hivatalosan, amúgy meg, ha jönnek munkái, akkor 100 körül össze tud szedni.

Keres közben rendes munkát.

Lezajlott a per, de párom belement a csaj által követelt 30 ezres gyerektartás fizetésébe, de nem mindig tudja fizetni. Pláne határidőre.

Nyaralni nem tudunk elmenni, pénzes programokat nem tudunk csinálni, csak ritkán.

Kértem, hogy intézze el, hogy ne kelljen annyit fizetni, mert meg lehet azt oldani, hogy ha van egy kis plusz pénze, akkor ő vásárol valamit a gyereknek.

Erre hőbörgést kapok, elutasítást, haragot, sértődést.

A csaj drogozik, iszik, bulikba jár, ide oda megy, de a gyereket nem mindig viszi magával Gyakaran lepasszolja hol ide, hol oda.

Kezdem a kapcsolatunkat egyre gyengébbnek érezni e miatt... Félek, hogy még hátrébb fogok kerülni a sorban, de nem akarom, hogy tönkre tegye sem a saját, sem a kettőnk életét azzal, hogy hagyja, hogy a csaj kisemmizze.


Rossz ember vagyok, amiért ez problémát vált ki belőlem?

Tudtok valamit javasolni?

Senki szavára nem ad... :/


Köszönöm előlre is!

Egy kétségbeesett leányzó.


2014. júl. 19. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem normális, ha előbb akar a gyerektartásról gondoskodni, mint a nyaralásról.
2014. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
79%

Én anya vagyok, mi sem vagyunk együtt a fiam apjával. De az, hogy ő mennyi gyerektartást ad, az az ő kettőjük magánügye. Egy gyerek tényleg sok pénzt el tud vinni. Én is járok mellette bulizni, ahol jól érezem magam, és lepasszolom anyumnak addig a fiamat, és nem érzem magam szarul, mert kikapcsolódok. De azt meg kell szoknod, hogy a kisgyerkőc mindig is előtted lesz a sorban.

A 30 ezres gyerektartást pedig a mai világban nem tartom soknak.

A te szempontodat is értem, de addig nem szólhatsz bele, amíg nem éltek együtt, és nincs közös pénzetek. Azt a pénzt, ha annyit ítél meg a bíróság, neki akkor is elő kell teremtenie, ha épp nincs miből. :\

2014. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagy rossz ember,sőt az ex nem is kéne hogy kapjon tartásdíjat mert az ivásra és a drogokra elég sok elmegy és amit a gyerekre kellet volna fordítani azt elissza.
2014. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

A "párod" szempontjából: ha megcsinálta, azt fel is köll nevelni

A te szempontodból: ki milyen virágot szakít, olyat szagol

2014. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Szia kėrdező,apanak igen 1 gyerek ės aztàn te , a gyerektartast köteles fizetni,jogosan sėrtödött be az anyuka hogy ugmond vasarolt a gyerekbek ezt azt..havi 3000ft nadragal ezt ugymond nem lehet elintezni, gyereknek igen is jar a 30e. Amibe neked nem kellene bele szolni....ugymond rà venni a paromat!!!

Azt szerintem te sem tudhatod biztosan hogy az anyuka drogozik e vagy sem,ha igen akkar az apuka követelheti a gyereket!!akkor te nit csinalsz kerdezo???? Mert bàr mi törtėnhet akkar hozzatok is kerulhet a gyerek ilyen fellàlàsban es havi nem 30E be fog kerulni!!! Hagyd hogyd ezt a 2 szülö intėze!! Te pedig vagy elfogadid igy a parodat vagy lepsz most ... ez csak a kezdet..... !! Es ha a parodat piszkalni fogod a gyetekkel...megint te huzzod a rövidebbet!!!legyėl megėrtöbb,ezzel jar akinek gyerekes apuka parja

2014. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Igen,mert túl sokat írsz/beszélsz...ez fárasztó
2014. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Olyanokról ne beszélj, amihez nem értesz!
2014. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

7es kinek beszélsz??

Mindenhez értek! ;)) :*

2014. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
gondolod a gyerek 30 ezer forintjából te nyaralni mehetsz...
2014. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy drogozik meg piál?

Ha így van pereljétek el a gyereket,bár gondolom azt nem szeretnéd.

Hát sajnos ezzel jár egy elvált gyerekes pasi.

2014. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!