Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz ember lennék, ha...

Nagyon rossz ember lennék, ha a családomhoz nem kötődök igazán?

Figyelt kérdés

Igazából nem lehet rájuk rossz szavam nem is az , csak nem tudok velük beszélgetni semmiről , ők se tudnak velem és úgy érzem gyakran mintha idegen lennék itthon

Van egy testvérem akit utálok , de legalább róla biztosan tudom , a szüleimmel szemben olyan semleges minden

Így belegondolva elég szomorú , mit ronthattam el ?


2011. jan. 10. 00:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, csak én nem utálom egyikőjüket sem, és beszélgetni is remekül tudok velük, látszólag minden tökéletes, de különösebben nem érdekelnek. Ha elköltöznék a világ másik felére, szerintem haza se jönnék többet meglátogatni őket...

Azt nem tudom te mit rontottál el, azt tudom, hogy én semmit, és a szüleim se, eleget foglalkoztak velem, jó gyerekkorom volt. Én egyszerűen ilyen vagyok, nem kötődöm senkihez.

2011. jan. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.
2011. jan. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom. 8 éve külön élek a szüleimtől, de még mindig megkeserítik az életem. Amint megengedhetem magamnak, elköltözök a világ másik végére, és ha ott jobban fogok élni, hazaküldök mondjuk 10 millió forintot nekik, kamatostól visszatérítve a felnevelésem költségeit.
2011. jan. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Azt hiszem egy kicsit el kellene gondolkodnotok...
2011. jan. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Szomorú,hogy igy vélekedtek!Aztán,ha baj van hová rohannátok,kire számitanátok?:-(A párotokra?Az lehet másik,de szülő csak EGY van!Jó esetben a szüleitek az akikre mindig bizton számithattok.Én nagyon elkeserednék,ha a gyermekem akit becsülettel felneveltem,igy vélekedne!!!:-((
2011. jan. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor Te nyilván jó szülő vagy, és nem fog így vélekedni rólad a gyereked:) Sajnos azonban nem mindenki ilyen, sok szülőre nem lehet egyáltalán támaszkodni. Engem 18 éves korom óta nem támogatnak (azelőtt se nagyon), mondván, hogy felnőtt vagyok már. Részben ez igaz is, de Győrből kerültem fel Pestre egyetemre, és hááát...Mind az anyagi, mind a lelki támogatásra szükségem van/lett volna még sokáig, mégse kaptam meg. Ez van.

22/L

2011. jan. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Te semmit. Max a szüleid. Nem forditottak rád elég figyelmet, szeretetet.

Semmi gond, ettől neked legyen egy gyönyörű családod majd, és ne feledd, nálad mit rontottak el, te ne kövesd el ugyanazt a hibát!!!

2011. jan. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem nagyon jó szüleim vannak, lassan 20 leszek és még mindig támogatnak, és fognak is még pár évig, én aztán tényleg számíthatok rájuk, és ha valami van természetesen hozzájuk fordulok először. Én csak simán nem tudom értékelni, persze örülök neki, le nem cserélném őket, de nem tudok nekik cserébe pl. szeretetet adni, mert nem szeretem őket. Pedig mondom, köztünk tényleg minden rendben. Ez van.
2011. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem az anyagi támogatásról van szó, hanem a szeretet kimutatásáról. Azt meg nem forintban mérik. Anyukádtól mikor kaptál utoljára puszit? te mikor adtál neki?

Meg tudod beszélni velük pl. a csajos dolgaidat? Ők világositottak fel? Van köztetek ilyen jó viszony, vagy csak megrakják a zsebed pénzzel?

2011. jan. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát inkább "megrakják a zsebem pénzzel" de azért ez így enyhe túlzás :D
2011. jan. 10. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!