Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy pasim és szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy pasim és szakítottunk. A Legjobb barátnőm elkezdett vele járni. Begurultam stb. Mit gondoltok? Lennt

Figyelt kérdés
És akkor egy másik barátnőm elkezdi hogy ez szánalmas hogy begurultam. Szerintem egyáltalán nem. Szerintetek?
2009. nov. 21. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szánalmas, csak hülyeség.
2009. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát az.
2009. nov. 21. 19:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha szakítottál a pasival, akkor mit érdekel, hogy ki jár vele? Szerintem valamennyire igaza van a barátnődnek, elég gáz, hogy emiatt begurultál.

Ha a srác dobott téged, akkor természetesen vissza az egész, akkor van jogod begurulni.

2009. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gáááz.Nálunk ilyen még fel sem merült.Bizos lerúgnám a fejét.Akármennyire is szakítás az ember elég sza...rul érzi magát.
2009. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
sokáig jártál a sráccal,vagy csak hétvégi buli-pasi volt?ha komolyabb kapcs,és legjobb barátnő,akkor nagyon gáz a csaj,szemét.igazad volt h begurultál.honnan tudod,h nem miatta ment tönkre,h nem ő furkálódott-e belülről bomlasztva szét a kapcsolatodat?
2009. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a pasi annyit mondott hogy van másik jelöltje és ügye a barátnőm bevetette a bájait -.-
2009. nov. 21. 19:42
 7/13 anonim válasza:
Szerintem ez normális. A te pasid volt és a bnőd keressen vki mást.... nem? szerintem ezt nem illik csinálni.
2009. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát szerintem akkor nem is barátnő az ilyen!!! és ha tényleg komoly volt a kapcsolatotok akkor jogos hogy begurultál!
2009. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:)
2009. nov. 21. 19:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a szakítás után kezdődött a dolog, akkor nem számít.
2009. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!