Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva? A "legjobb barátom" megdugta 1 hónapja az exemet akivel januárba szakítottunk 2,5 év után.

Figyelt kérdés
Ezután undorító, ocsmány módon megkérte a többieket hogy ne mondják el nekem, ahelyet, hogy letisztázta volna. Hát kiderült. Szerintetek jogosan vagyok dühös mindkettőjükre?
2010. aug. 6. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha szakítottatok, és dühös vagy, az azt jelenti, hogy még mindig érzel valamit a jány iránt.
2010. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

miért kelett volna engedélyt kérnie?

ne viccelj már hogy azthiszed közöd van hozzá.


mellesleg a barátod elég szemét volt.

velem is megtörtént ugyanez..

de miért is hagyta volna ki a lehetőséget? te se hagynád ki szerintem.

2010. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

nem! mit számít már ki dugj@ a nődet? hisz az exed. ne foglalkozz vele, kicsinyesnek, irigynek fogsz tűnni.

tedd fel a kérdést magadnak: te beszámoltál minden hódításodról a barátodnak?

a csaj pedig biztos azért csinálta, hogy még egyszer beléd rúghasson.

légy nagyvonalú, sz@rd le őket. az jobban idegesíti majd a csajt is, mert nem látja, hogy zavar a dolog.

2010. aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem az exemre vagyok kiakadva és én igenis kihagytam volna...most is ilyen helyzetben vagyok mégse fekszem le a barátom exével anélkül, hogy megkérdezném
2010. aug. 6. 08:52
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Te is nagy ember lehetsz, ha ilyen barátaid meg lányok vesznek körül! Szar lehet néha ezt észrevenni!
2010. aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj, de szerintem a kulcsszó itt az EX. marhára semmi közöd már annak a lánynak a magánéletéhez, és a barátod is szabad ember. Szakítottatok! Nem vagytok együtt, mikor szétmentetetk, elengedtétek a másikat, megértettétek, hogy lehet új kapcsolata mindkettőtöknek.


Az meg olyan pitiáner, hogy azt várnád el a barátodtól, hogy engedélyt kérjen arra, hogy összejöhessen azzal a csajjal, akivel több, mint fél éve szakítottál! Mert te vagy a gyámja, vagy mi?


Gondolj bele, lehetett volna olyan is, hogy a szakítás másnapján dugja meg, vagy míg együtt jársz vele... Elég tisztességesen járt el, ha mondjuk neki végig tetszett a csaj, míg jártatok.


Ugyanakkor meg úgy gondolom, hogy az a csaj nem közömbös még számodra. Nem kellett volna szakíkani.


Ugyanakkor meg tudom, hogy csajtempó ilyet momndani, de te hány lánnyal kufírcoltál azóta? Barátnőd ellilult?

2010. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem tök jogos. A haverod (barátnak nem nevezném) egy szánalmas kis ösztönlény.
2010. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok amik tabuk. Ilyen a barát exe. Ha cigánygyerekek potyognak az égből, akkor is. Sőt! Ilyet még csak nem is kérdezünk, h lehet-e? Ha egy két hónapos kapcsolat lett volna, az megint más. Akkor szavak nélkül is lehet ezt tisztázni, de két és fél év után...
2010. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Max annyiban jogos a kiakadás, hogy megkérte a többieket, hogy ne mondják el neked, mert ez olyan, hogy mindenki elmegy sörözni csak téged nem hívnak. Érted miért hagynak ki egy jó storyból? Én max csak ennyit mondanék, hogy mit képzelnek magukról, hogy engem kihagytak a történetből így a többiekkel nem tudtam jót röhögni a részleteken:-))

Ennyi. Az ex meg ex így már csak egy csaj a sok közül, aki azt csinál azzal és akkor amit csak akar.

2010. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barát pedig rávilágított arra mit ér az exem.

Ha szeretett volna téged és becsült volna téged, akkor nem feküdt volna le nem hogy a barátoddal hanem senkivel sem,mert "gyászolná" a kapcsolatotokat. Miben lenne jobb neked, ha mással feküdt volna le? Nem tudnál róla?

Tegyél rá magasról és azért hord le a havert, hogy ez csúnya dolog, hogy nem tárgyalja ki a részleteket a hódításról ,mert a barátok megbeszélik az ilyesmit.

Ha így viselkedik te sem mondod el legközelebb ha új kislány akad a horogra. Én a helyedben nem nyalogatnám a sebeim, hanem becsajoznék, ha pedig szereted az exed akkor vissza kellett volna hódítanod vagy próbálkozni vele, de ha mindenki úgy tudta már téged nem érdekel és vége akkor mi a probléma? Akkor van probléma, ha tudja, a barátod, hogy még szerelemes vagy bele, hiányzik neked és ennek ellenére lefekteti..akkor kicsaphatod a balhét, de így nem.

2010. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!